Dlhodobo zvysena teplota - pricina?

Príspevok v téme: Dlhodobo zvysena teplota - pricina?
nika_

uz asi 3 tyzden (ak nie viac) mavam zvysenu teplotu... 37,2 - 37,5. nic ma vsak neboli, nezaznamenala som ziadne ine problemy. ked sa zhori pocasie, ochladi sa, tak sa to hned prejavi takymto sposobom...co by mohlo byt pricinou? mam v sebe nejakeho bacila, virus, oslabenu imunitu? brala a aj teraz berem vitamin C, zinok, stravujem sa pomerne zdravo...prosim Vas poradte!

Lenik29

Ahojte všetci,no ako vidím, nie som v tom sama =) ja už 3 mesiace teplotujem, vždy mi to vystúpa tak na 37,2. dosť zle sa cítim, celé telo mi horí a teplotu neviem zraziť, mám problémy s trávením. tiež som bola na všetky možné vyšetrenia, ale všetky testy som mala v norme. moja obdvodná ma poslala domov s tým, že vobec nevie co mi je. jediné na čo mi prišli bol problém so štítnou žľazou, ale ani po začatí liečby teploty nezmizli. začala som brať probiotiká, ale zatiaľ žiadna zmena. mám pocit, že mi žiaden lekár nepomôže. podľa mňa bude treba brať niečo na podporu imunity, vitamíny, probiotiká a podobne. dúfam, ze sa s tým telo vysporiada samo.

Denz

zvysena teplota je dosledok nejakeho aj maleho zapalu v organizme.......
ak je to dlhodobejsie.....treba skumat pricinu.

jankaR1101

mam ten isty problem poslednych par tyzdnou, zijem v rakusku a hladala som na nete nejake rady. tuto sa vsade uvadza, ze normalna teplota je do 38. ked som povedala lekarovi ze mam uz par tyzdnou 37,2 az 35 teplotu tak ma poslal domov, ze to je normalne, do 38 ziadna panika!

2Rocky221

Ja tiez mam stale zvisene teploty 37 37.7 ked si to nevsimam je dobre ked sa vecer idem divat na film tak citim slabost bolest hlavy mam to uz asi mesiac cim to je???poradi my niekto mam len 16

Majoranka

Mam stejny problem - dlouhodobe, nekolik let. Zacala jsem si pripravovat na snidane cesnekovou polevku a chodit plavat kazdy druhy den na kryty bazen. Uklidni se to, pokud to neprerusim. Nedavno jsem se stehovala, a vypadla z tohoto rytmu a teploty jsou zpatky.
Byla jsem s tim na vysetreni, nic nenasli a doktorka si mysli, ze je to ze stresu, tak nevim. Nekdy i uprostred noci, kdy citim horkost, dam si sprchu a jdu si znovu lehnout, zajime je, ze se to uklidni a znovu usnu.
Asi jsem Vam timto nepomohla, ale verte, ze to muze byt i nervoveho puvodu.
Kdo ma dneska v teto krizi klidny zivot?

Iryna

Ahojte, mam zvysenu teplotu uz asi rok, priblizne 37,3 - 37,5 a citim ju....zvysuje sa mi skoro kazdy den, niekedy poobedy a niekedy vecer....bola som uz na vsetkych moznych vysetreniach a nic mi nezistili, bola som na tuberkulinovych testoch, vyteroch na stafilokoka ( mam ho trosku v nose :) ale trosku...) imunologicke testy, vysetrenia helikobaktera...jedine v krvi mam zvisene ASLO - 650 ( norma 200 ), pri tom mam bolesti chrptice, a som stale unavena....doktorka mi odporuca teplotu si nesledovat...ale je to tazke ked ju citi...dala mi aj antibiotyka "penclen" na 3 mesiace...neviem co mam robit...mohol by mi niekto nieco na toto poradit...

nestastna:(

no mna aj dost casto bolieva brucho a po jedle ho mam casto nafuknute, ale bola som na gastro - na tu hadicku do zaludka (to tiez kvoli tej teplote) ale tam mi tiez mic nezistili. ale tam mi pozerali len zaludok, crevo nie. a ak by som mala nahodou zapal v creve tak co sa s tym da robit? a to ako zistia? A z krvi to nezistia? lebo vzdy ked mi beru krv vsetko tam mam ok.