Dlhodobo zvysena teplota - pricina?

Príspevok v téme: Dlhodobo zvysena teplota - pricina?
nika_

uz asi 3 tyzden (ak nie viac) mavam zvysenu teplotu... 37,2 - 37,5. nic ma vsak neboli, nezaznamenala som ziadne ine problemy. ked sa zhori pocasie, ochladi sa, tak sa to hned prejavi takymto sposobom...co by mohlo byt pricinou? mam v sebe nejakeho bacila, virus, oslabenu imunitu? brala a aj teraz berem vitamin C, zinok, stravujem sa pomerne zdravo...prosim Vas poradte!

radca

Ide o zapal. Ma to vela ludi. Moj nazor je,ze to je asi zapal zaludka, alebo tenkeho creva. Pokial sa to objavuje po jedle, alebo nejakom druhu jedla, tak je to jasne.

nestastna:(

ahojte, ja mam uz 5 rokov stale zvysenu teplotu, vzdy okolo 37,4 - 37,5. zo zaciatku som chodila po roznych vysetreniach, brali mi krv, vsetko som mala v poriadku, nemala som zapal. tak mi nakoniec doktorka povedala, ze si to nemam vsimat. to je sice fajn, aj som si to casom vsimat prestala, ale obcas mavam vecer take stavy, ze som unavena, boli ma hlava a akoby som bola "rozhorucena" - ako po dlhom behu. podla mna je to z tej teploty. uz fakt neviem co mam s tym robit:(((

dodko1987

Zdravim vsetkych.Ja mam iba 22 rokov a zvysenu teplotu mavam nepravidelne uz priblizne 2 roky.Nezvykne ma nic boliet a so silou aj vykonom pri sporte tiez nemam problemy.Zatial to pripisujem tomu ze mi rastu zuby mudrosti.No a lekar mi moc neporadil takze dufam, ze to nieje nic nebezpecne.

miska

no ja beriem rozne vitaminy, taktiez pripravky prirodneho charakteru, keby sa mam spoliehat len na vysledky tak sa asi nedockam, pretoze doktory si ma len "posuvaju":) a vdaka za radu

RNG

mate v tele iste nejaku nakazu a mali by ste sa aktivne branit, nielen vyckavat na diagnozy.
Ja som radil na take "strielanie do tmy" hlavne GSE a oreganovy olej, tiez betaglukany. Tieto prostriedky su tak sirokospektralne, pravdepodobne zasiahnu velku vacsinu nakaz. A daju sa brat lubovolne dlho bez akychkolvek bocnych nasledkov.
Okrem toho samozrejme kazdemu, tj aj zdravym, radim brat kazdodenne to co nam v normalnej strave chyba
zinok
selen,
vitaminy C a E
a aspon raz do tyzdna probiotika

miska

ahojte. uz asi 3 mesiace mam zvysenu teplotu..od 37 po 38. cele dni prespim, stale som unavena...bola mi odobrana krv na chlamydie ale vysledky budme mat najskor vo februari, preto vraj an to niesu peniaze....poradite mi nieco???

artur

No kazdy den uz asi mesiac mam zvysenu telotu 37-1 az do 37-4 a hory mi telo ked na mna ide telota a cudne sa citim a zatial mi vychadzaju akurat zle chlamydie mohlo by to byt tymichlamidiami?..lebo uz fakt som zufaly

domca54

môžeš mať nejakého streptokoka alebo stafylokoka...ja som mala takto zvýšené teploty asi rok a potom mi spravili výter z hrdla a zistili tieto ,,zvieratká,,

kitti

Ja tym trpim cely zivot. Pred tym som si musela aj zapisovat teploty-rano-poobede-vecer,ci sa to nahodou nemeni. Nic mi nezistili. Potom to preslo. Potom sa mi to zase vratilo,ale uz to neriesim. Rocne sa mi to vracia viac krat.
Vitaminy beriem dost casto,vela ovocia jem,takze neviem...