pustiť ho či nie?

Príspevok v téme: pustiť ho či nie?
machulka006

...alebo by som skôr položila inak otázku... prekážalo by vám, dámy, ak by váš priateľ šiel s novými spolužiakmi (resp. spolužiačkami - na škole je 95% dievčat) z VŠ n atýždeň na lyžovačku, pričom všetci dobre vieme, že lyžovačka nie je vôbec o lyžovaní... :):(

Sme spolu dva roky - ja 19 , on 18 a 1/2.

On chodí prvý rok na VŠ, ja maturujem...

machulka006

ahoj anonym - 6805
Ak by ma podviedol , asi by mi to povedal, on je v takých veciach podľa mňa slabá povaha, nedokázal by ma asi klamať s tým, že pred pár dňami bol v inej šuške a teraz má byť so mnou...
Aj mamina mi vravela, že je to dobrá skúška pre vzťah, ale ja to proste skúšať nechcem..
a hej, onsa teší...
on mi to totiž len oznámil, že tam ide, on sa ma nepýtal na názor...teda aspon zatiaľ...ja som sa totiž riadne nasrala, a musím to doma sama nejak stráviť...

a on je taký, že ak by som mala ja ísť tak povie tváriac sa ťažko v pohode, že choď... ale ke´d som raz bola v Čechách na dva týždne zo školy, a povedala mu že som len tak zo slušnosti tancovala s jedným chalanom, tak mi to riadne vyčítal a doteraz to spomína...
tak ja neviem... ale inak jemu nič nevadí, ja si môžem chodiť kam chcem...tak neviem, toho sa bojím

anonym_6805

ahoj,kedze ste spolu uz 2 roky tak predpokladam,ze mate vytvorenu urcitu doveru a respekt. Ja by som ho pustila i ked by som nekonecne ziarlila :-),ale na druhej strane by to bol dobry test ci skuska. Ak by zlyhal,tak by som si aspon bola ista,ze to nebol spravny "chlap" pre mna. Lenze co ak podvedie nechtiac opity a baby ho zlakaju? A prizna to vobec? Ja ti nevim...ale ak o teba stoji a miluje ta tak mu ver,by ma zaujimalo ci sa tesi na tu lyzovacku a ci ste sa o tom aj bavili,ze ako by sa on citil,ak by si ty mala ist..hm?

kekso

nejde predsa dievca medzi chlapov, ale chlap medzi dievcata, takze riziko je nepomerne nizsie..ale na druhej strane, prilezitost robi zlodeja..