fotky bývalky

palkaaa

KED CHCETE MAT SLOBODU VO VZTAHU TAK JU ZAZIJETE AJ VY MOZNO COSKORO, nebudte naivne... NAIVNE. Ako dovera musi byt - ale sloboda? Ked je sloboda to ze sa stretava s cudzimi babami s pokecu alebo si pise s nimi nechutnosti alebo nebodaj ide na chatu slobodne s kamosmi a tam budu ine baby ale nie jeho caja....a bohvie co sa tam stane/to som sa tu toho tolko docitala aspon/ TAK SI MAJTE TU SLOBODU VO VZTAHU.

monicka2509

Ja som sa mu tiez nehrabala az do casu,ked som zacala mat pochybnosti a potom som mu uz neverila,ako som uz napisala,kto nezazije,neuveri

klarka12

No ved prave uz len to je smutne, ze ta podvazda.. Kazdopadne, ako pise simma, ja by som sa nikdy v sukromnych veciach svojho priatela neprehrabovala a ani on v mojich a to sme spolu 4 roky a zijeme spolu. Kazdy ma pravo na svoje sukromie a keby mal v compe aj 500 byvalych, tak je to jeho vec, ibaze by mi chcel tie fotky ukazat a to iste plati aj opacne. O tom je dovera a sloboda vo vztahu..

mimusicka

sima,keby som sa mu nehrabala v mobile,nedozvedela by som sa,ze ma podvadza a klamal by ma dalej,toto je podla teba ok?kto nezazije,nepochopi

simma

akože to čo tu pišete niektore?ved to je ich sukromie, to čo maju vaši partneri v telefone al. v PC je uplne ich vec - ich spomieky..to akože sa svojim partnerom hrabete v telefone,PC?!?tak nato nemate pravo..to je ubohe

aandrejkaa

jasné, že som mala pred ním priateľa... V ten moment kedy som to našla, tak ma to vzalo... ja som na mnohé veci dosť citlivá, ale potom nabehne rozum a mnohé sa utrasie a potom si každý myslí, že mnoho vecí vyriešim s ľahkosťou, ale nik nevie, čo tomu predchádza... A tak som si trošku poplakala... to nebolo ani tak preto, že tam bola jeho bývalka (vedela som o nej, ale nikdy som ju nevidela), ale skôr o tom, že na tých fotkách vyzeral veľmi šťastný... a čo sa týka toho rozumčeku, tak som si dala veci dokopy a tiež som prišla k záverom aké ste mi sem napísali a tak, keď prišiel a ospravedlnil sa mi za tie fotky.... tak som ho objala. A už je to pre mňa uzatvorená kapitola. Ďakujem vám všetkým za príspevky :) a želám vám pekný dník, či čas, kedy tieto písmenká čítate :)

zvedavka

ja som nedavno zhresila a prehrabala som frajerovi fotky v pocitaci a nasla som tam niekolko generacii frajeriek :DD nic to so mnou neurobilo, iba som sa smiala nad premenami, akymi presiel moj priatel. A popravde, ani jedna nebola krajsia ako ja:D Ale na konci som nasla par fotiek nejakej krasavice z jeho fachu, o ktorej nic neviem, a to ma az takou kludnou nenechalo...o vsetkych ostatnych som vedela, ale o tejto mi nic nepovedal. Ale tak beriem to ako minulost, teraz som ja a priatel mi dostatocne dava najavo, ze ma lubi:)) Nic si z toho nerob, teraz si v jeho zivote number one ty;)

bobrik22

Andrejka, nerob z komara slona, ty si pred nim nemala ziadneho chalana ci co?Vacsina ludi ma v zivote viacero partnerov. No a co ze tam tie fotky boli,on o tom asi netusil. Ked ta chlap miluje,to by ti urcite narocky nespravil. Chlapi takí nie su, skor zeny. A druha vec, ty si nevedela ze pred tebou nejaku mal,ci preco tak reagujes? Teraz je s tebou a hotovo, nehladaj problemy tam kde nie su... Na to je zivot prilis kratky