CHCEM SI SAMA UROBIT PIRSING DO JAZYKA.....

damian

tu sa clovek snazi pomoct smrtelne chorym mladym ludom a tu cita taketo voloviny, vidiac, ako clovek zaobchadza zo svojim telom. Dufam, ze sa spamatate zavcasu.

Nightmare

ani ja neodpurúčam robiť si piercing sama. Ja piercingy robím a tiež mám ja sama v jazyku...možno som mala šťastie ale ja s tým svojim nemám vôbec žiadny problém a mám ho už rok. Síce z bioplastu čím sa znižuje riziko poškodenia skloviny ale aj tak. Robili mi ho v štúdiu a síce ma to vyšlo drahšie ale už po týždni bol v poriadku...a čo sa týka ,,odborníčok" ktoré sa tu vyjadrujú o piercingu...nemám absolútne žiaden problém pri vyslovovaní sykaviek ani žiadnych iných písmen :D

July

Neblazni... Sama urcite nie. Neodbornym zasahom si mozes ublizit... Hoci mat tu blbost na jazyku asi odbornik nevymysel. Hlavne si uvedom ci chces byt suslava. Mat problem s vyslovnostou sykaviek+ L a R, mat znicenu zubnu sklovinu a navyse je to cudzi predmet v ustach, ktory je pri komunikacii vystaveny vstupu bakterii, tiez pri jedeni.. super teplucke miestecko na vznik infekcii.
Dobre si zvaz ci to za to ta somarina stoji.

slniecko

ahoj tak to by som vobec na to ani nepomyslela.ja mam v nose pirsing.bola som v studiu kde mi to urobili.moj brasko mal v jazyku .daval si to robit v prahe ale asi po pol roku si to vybral .velmi to nici zubnu sklovinu.tak neviem urob co myslis ale odporucam ti skor zajst do studia je to predsa len serilnejsie a hygienickejsie.co ak si ublizis?nad tym si nepremyslala?tak vela stastia a zdraveho rozumu to myslim v dobrom .pekny den