Chcem byt modelka

Príspevok v téme: Chcem byt modelka
Sushanka

Cawte vsetci!!
Chcela by som byt modelka lebo bi ma to starsne bavilo a mozno bi som a na to aj hodila.
Mam 46 kg
Mam 165 cm.
Mam 12 rokov aprili 13
Mam hnedo rysave vlasi.
Myslite ze mozem byt modelka?
Pls poslem Vam foto a vy napiste ci mozem byt modelka.
Totiz mam choru sestru-naozaj a chcela bi som si zarobit aby som isla s maminou do pariza ak mate nejake info o agenturach alebo ste boli ci ste modelkou pls napsite velmi bi ma vas nazor zaujimal pls ozvite sa
moj e-mail :Zu-zankaa@azet.sk

Luciinka

ahojte... ja by som sa tiež rada stala modelkou... mám 15 rokov, výšku 176cm a váhu 49kg... neviete niekto poradiť nejaku dobru agentúru?? :))

Ikaa

och baby..nečítala som všetky príspevky,ale máte 12 rokov...počkajte,kým začnete trochu dospievať...v 12 rokoch môžete mať 46 kíl,ale v takých 14-15 eše priberiete tých 5-10 kíl...
ak chcete byť FOTOMODELKY,výška nevadí,ale tých je dosť vela..ak chcete byť modelkou,výška minimálne 175 cm...

sisilienka

Ahoj chcela by som byt tiez modelkou mam 159 cm a vazim 40 kil mam hnede kucerave vlasy a kyzdy mi hovori ze som foto genicka prosim napiste mi na nick : silvinka205@azet.sk

Lilly Smile

Ahoj :) Mám 12 rokov 173 cm a 58 kg . Rada sa fotím a od malička som chcela byť modelka :) Ak si myslíte že mám šancu napíšte mi fotku mám :D Aoooj

jenny3685

Na Slovensku je veľa báb čo majú 170 cm a 50 kíl. Dôležité je aby ste mali šmrnc a iskru. Boli lahko prispôsobiteľné a hlavne prirodzené. Mala tvár ktorá sa len tak nevidí vo svete modelingu. Sú baby pekné a štíhle ale nevedia spolupracovať s fotografom. Sú strnulé a neprirodzené. Sympatie robia veľa. Okrem toho by mala mať aké také znalosti anglického jazyka lebo také baby sú uprednostnené. Takže chudé byť veľmi nemusíte. Každá agentúra si "upravý" svoju modelku ako bude chcieť. Okrem toho sa nestanete modelkou cez noc. To sú roky driny. A len máloktorá baba sa dobre uchytí. Musíte byť natoľko zaujímavá aby vás chceli. Nie byť ako každá ale iné.

verculiatko

cawko chcela by som byt modela mam 12 rokov som fotogenicka a meria 165cm takze sa asi na to hodim a vazim 42kil nie moc aj mam mi hovori ze som moc dlhaa cawkooo

kikuš

ahojte strasne by som chcela byt modelkov velmi yb ma to bavilo mam 160 cm 45kg a 11 rokov myslite ze motem byt modelkov poslem aj forto alew napiste ci mosem moj em@il je brukovak@zoznam.sk aleb napiste SMS na 0907400389 diki moc vopred ale prosim je to moj sen