Mziky pred ocami

Príspevok v téme: Mziky pred ocami
cloode

Zdravim:)

Mam taky jeden problem, a nejak mi s tym nikto nevie pomoct.
Pred ocami totiz vidim mziky. Take male ako keby iskricky, ktore sa zjavia a miznu, ako taka prskavka.
Vidim to iba na bielom svetlom povchu a na oblohe.
Proste sa pozriem na oblohu, mieste kde sa presne divam je normalne, ale okolo mi proste poskakuju tie iskricky.
Dopocul som sa, ze je to udajne kvoli krku, stuhnute svalstvo, pricviknute nervy a to drazdi oci atd atd...
Zacalo to pred rokom, ked som v skotsku musel stat 8hodin v robote, a potom doma cvicil zo zavazim na krku.
Maserka mi povedala ze sa mi posunul stavec a to mi tlaci na neviem co.
Ma s tym niekto skusenosti? Lebo ja mam pocit ze som asi jediny komu sa take nieco deje:(
Mam 23 rokov, som inak zdravy, sportujem, viac menej zdravo jem a nechcem zvysok zivota stravit s mzikami pred ocami...
Budem vdacny za kazdu radu, alebo aspon rad spoznam aj inych ludi co maju to co ja, spolocne sa skor na nieco pride:)

Daniel123

Toto vidím aj ja na svetlom povrchu... Moze to byť zvýšeným očným tlakom alebo nervami pri mne to je asi skor nervami lebo mám krivú chrbticu ale už si ju narovnávam cvikmi takže dufam že sa to zlepší

jajusha

myslis take farebne kruhy a tak ?? lebo ja sem tam take daco vidim...a to mam len 14 hehe thak neviem ci daco s tym zrakom mam

rebeca6

Aj mne sa občas stane, že vidím tie iskričky, ale to mám problémy s očným tlakom, beriem aj kvapky. Keď som sa na to pýtala doktorky, tak mi povedala, že to má niečo spoločné so sklovcom a ak by sa to nejako výrazne zhoršilo tak mám prísť. Ale inak je to v pohode. Skús navštíviť očného lekára. No môže to byť aj zablokovaným stavcom.