ako donutit partnera k lekarovi

Príspevok v téme: ako donutit partnera k lekarovi
ako ho donutit

ahojte.viem,ze tuto temu by som mala zalozit v inej kategorii,ale potrebujem radu od zien.moj ppriatel ma problem s travenim.par dni je v pohode a tak nieco zje, resp. pohlta a uz mu je zle. vynimkou nie su hnacky ani vracanie.ma aj krce v bruchu.nechce ziadne tabletky a smeje sa zo mna ze mu chcem navarit caj jak bosorka :)o lekarke nechce ani pocut. ako ho tam donutit? uz to trva nejaku dobu

ako ho donutit

neberie drogy,jedinou nerestou je pivo.ani nefajci ani kavu nepije.nie to este zeby bral nieco tvrdsie..

uz skusam fintu so zlcnikom :)

[zruseny12]

...vies vacsinou chlap ide az vtedy ked je uz na kolenach,sak aj iny ludia,asi mu az tak nevadi ten problem,co ma,ale cim skor tym lepsie a z travenim nie su zarty,viem to z vlastnej skusenosti...

lucinna

Asi to bude brutalne, ale skus mu povedat ci chce skoncit s vredmi alebo nedajboze s rakovinou creva napr. To by ho malo vystrastit.

ako ho donutit

skusim najst nejaky clanok o vaznej chorobe a dam mu precitat,ako vravis.nech trosku pohne rozumom. mozno sa zlakne,ale to nevadi,aspon pojde :)

[zruseny12]

chapem ta,neviem daj mu precitat nieco...o traveni...nemyslim,ze by to bolo sebecke ked pre neho chces len dobre...ale,co na neho vymysliet...