Uchylna

jajajajaja

tak by si jej konecne mal odpovedat normalnou realnou odpovedou. nerob sa husty..ved tam islo o to nakolko zvrhle boli tvoje byvale a nie ty. Mozno je zvrhla viac a boji sa to odhalit

smejo4ja

Mno tak ja sa rada pýtam také veci priateľa ale keď viem že mi to nechce povedať tak prestanem sa vytipovať ale v podstate ma to veľmi zaujíma a neviem čo je na to zlé......jedine záleží na priateľovi či mi to povie

tinusska

tiez som osoba, kt. ma rada detaily.. s byvalim to sa vobec nedalo rozpravat o tom, ale sucasny priatel, uz aj snubenec, juuj, obaja toho pospominame a je vse v pohode, este si dokazeme aj zo seba utahovat..

aandrejkaa

ja som sa s priateľom bavila o bývalých asi len tak, že koľko ich bolo, ako dlho boli spolu a dôvod prečo sa rozišli a tým sa téma uzavrela.... podrobnosti netreba, lebo viem, že by ma to určite mrzelo

hmmmmmm

tak tvoja priatelka ma pevne nervy.ja neznasam co uz len ked sa spomenie meno nejakej byvalej tak mi vrie krv v zilach.a uz radsej ani nechcem vediet podrobnosti lebo by som vazne vrazdila.to je vazne divne ale ked jej to nevadi ench sa paci