tehotna????snad nie...

Príspevok v téme: tehotna????snad nie...
achnieee

bry vecer..
4den mi meskaju kramy:(netusim preco ako sice kazdy mesiac ich mavam cim dalej tym viac nepravidelne ale proste to co sa so mnou teraz deje nebolo nikdy...ukrutne ma bolia prsia mam ich viditelne zvecsene, hocikedy pocas dna ma z nicoho nic napne a proste zo mna leti vsetko von:(...a navyse mavam divne chute..ako nieze divne ale proste veci ktore som niekedyani citit nemohla tak teraz jem/pijem vo velkych davkach a co som milovala ani nemozem citit...
mohla by som byt tehotna?ze lekarom ist nechcem a tehotensky test necchem ist kupovat
dakujem

silviia

achnieee, to ze ta napne a zvracias sa mi zda az prilis zavcasu kedze ti to meska len 4 dni ale podla ostatnych priznakov to vyzera ze tehotna budes, takze si bez kupit test hned teraz ho ocikaj a vo vlastnom zaujme a zaujme dietata bez k lekarovi, lebo tehotenstvo nie je sranda ale velka zodpovednost voci tomu malemu plodu v tebe aby si mu z neznalosti neublizila

lenuliatko

nerozumiem co je toto za pristup.chapem ze sa bojis ale tak toto je pristup maleho decka:ked s ansim hras na schovavacku tak male dieta si zakrije oci a si mysli ze ked ono teba nevidi taka ni ty jeho.toto presne robis ty.to ze si neurobis test nezanmena ze tehotna nebudes

lenuliatko

vies tu uz nejde ani tak o to ze ako sa to mohlo stat,ale otu hlupost ze k lekarovi ist nechcem a test si nekupim.no co je toto za zmyslanie.a ako to chce zistit?rano ked vstane alebo o par mesiacov????

usiko

prepacte baby, ale toto ma fakt vytocilo....mam 30 rokov, priblizne 12 rokov zijem aktivnym sexualny zivotom, so stalym partnerom, a este sa nam nestalo, ze by som mala co i len podozrennie na tehotenstvo.....ja nechapem, ako sa toto niekomu moze "nepozorovane " stat......ked niekto nevie sexovat, nech to nerobi....

usiko

achniee.....sak nechaj tak, priblizne o devat mesiacov z teba nieco volakde na ulici vypadne a niekto na teba zakrici, ze stracas drobne predmety.....no, fakt, niekomu ako ty skoda radit....nezodpovednost, az ignoracia reality a ....no, musim poznamenat, ze niektori ludia by nemali sexovat vobec...uz chapem, preco je tu tolko nechcenych deti.....ak by som sa ja mala narodit niekomu ako ty, tak to radsej nie........

neva

achnieee, neviem síce kolko máš rokov, či prípadné tehotenstvo očakávaš, alebo sa ho obávaš, ale tvoje správanie je prinajmenšom čudné. K lekárovi nie, test nie!??

lenuliatko

a ako chces zistit ci si alebo niesi tehotna?tu sa to ale nedozvies nikto ti ti nevie povedat urcite.ak nechces kupovat test ani ist na gyndu tak cakaj kym ti narastie brusko.

otazka

no k tomu testu nemas sa coho hambit prides do lekarne a vypytas jeden tehotensky test, zaplatis a utekas domov...a co sa tyka toho lekara...POCHOPIM ZE BY SI MALA STRACH Z VYSETRENIA ALE ZE NEZNESIES ABY SA V TEBE VRTAL NIEKTO INY AKO TVOJ PRIATEL???na to tu lekar je aby ti pomohol, vysetril, poradil...vyliecil...a ked budes cakat babetko alebo budes mat nejaky zapal co moze dost ohrozit tvoju plodnost tak to tiez nepojdes?

leerka

a kolko mas rokov? ja by som na tvojom mieste test kupila hned a bolo by mijedno ci ma aj niekto vidi alebo nie... co ma je po kom......ale predpokladam, ze mas malo rokov