Bez kamaratov...

Príspevok v téme: Bez kamaratov...
smutna18

ahojte. mam 18 a strasne ma trapi ze nemam ziadnych kamosov...viem, ze by som aj mohla mat, ale taki ludia ako teraz vacsina je mi leze na nervy..vsetci piju, fajcia a ked clovek taky nie je tak ho nemaju radi...nepoznam uz fakt ani jedneho cloveka ktory by to nerobil..s ktorym by som mala nieco spolocne..stratila som mojho najlepsieho kamarata, lebo sa zmenil..zmenili ho jeho novi kamarati.. zacal pit, blbo sa spravat... zabudol na vsetko co sme kedy prezili...povedal ze sa zmeni a ze zije uz inym zivotom .. :-( teraz je mi z toho hrozne..boli sme kamosi na zivot a na smrt a on sa takto zmenil.. :-((stale sa musim kvoly nemu trapit!!! viackrat som sa pokusala aby konecne bol normalny, aby bol taky ako predtym ale on povedal ze nie..jeho to nebavi :-(( zabudol na vsetko co sme prezili, ako som mu vzdy pomohla ked nieco potreboval, ked bol smutny, trapil sa a on sa takto ku mne zachoval :-(( robim asi blbost ze sa mu stale podriadujem, ze mu hovorim a vypisujem ze nech je taky aky bol predtym..je to marne :((( bojim sa ze uz nikdy nebudem mat takeho kamosa ako bol on...:-((( terajsi ludia su hrozni.. tu sa tak lahko nenajdu kamarati..jedine taki na spolocne opijanie sa, chodenie do baru a tak..ale naozajstneho kamarata asi nikdy nenajdem.. .-(( prosiiim pomozte mi, co mam robit?? mam sa kvoly nemu trapit?? mam dufam ze bude niekedy normalny??? ako najst kamaratov??

edita

Tiež sa pripájam.V detstve som ich mala veľa,na strednej v triede nikoho iba v inej triede sa vždy nejaká ta kamoška našla aj to potešilo.Teraz robím a mam už len veľa dobrých známych a dobrých rodičov a to som rada lebo sama sa necítim.Máme to v génoch.Smutna18 nebuď smutná najdeš si frajera a bude Ti fajn ahoj.

natala

smutna,ano ja ti rozumiem,mam podobne zmyslanie,ale myslim ze on za to nestoji.iste stretnes coskoro niekho kto bude sto krat lepsim kamaratom.viem,lahko sa to pise ale skutocnost je asi tazsia,poznam to je mi 20 a tiez nemam kvoli tomuto priatelov a velmi ma to trapi ale naozaj nestoji zato sa kamaratit za kazdu cenu s hoci kym,len aby si mala priatelov a to hovorim z vlastnej skusenosti,lebo som to zazila

smutna18

natala- ja viem, asi by som sa nemala kvoly nemu trapit ..nestoji to za to..ale musis uznat ze mlady clovek potrebuje mat okolo seba ludi, niekoho, komu sa moze vyrozpravat, s kym sa moze zabavit a pod. ale o tychto ludi nemam zaujem. potrebujem najst niekoho normalneho, najlepsie chalana..ale nemam ako, nemam kde.. :-(

renaam

ja som bola v tomto veku tiez na tom podobne. nefajcim a nepijem, tak sa da kamaratov tazko v tejto dobe najst. ver mi vsak ze mat kamaratov nasilu nie je tiez dobre. treba pockat, urcite sa niekdo v tvojej "krvnej skupine" najde.

natala

smutna,myslim ze by si sa nemala kvoli nemu trapit.Tiez nemam priatelov kvoli podobnym veciam ako pises a tazko hladam preto niekoho s kym by som si rozumela.drzim ti palce a vela stastia...