Nespavost.......

Príspevok v téme: Nespavost.......
alica9173

Mám taký problém: som unavená večer, mo ked si ľahnem nezaspím ani keby som sa poslkladala. Pred psním dve hod nejem a vecera je lahká, snazím sa zrelaxovat, ked sa mi nedá spat predtavujem si zelenú, nic nepomáha Pootm vstanem a znovu lahnem no nic! viem ze cez den by som zasplala ako dieta ale cez noic to nejde prosím o rady:-(

krochko

alica,aj ja som mala ten isty problem,lekarka mi dala lieky na spanie,ale vsetky lieky tohto druhu su navykove, kupila som si v lekarni lieky na prirodnaj baze ziadne mi nezaberali bolo to pre mna slabe,potom bom objavila liek tiez na prirodnej baze Benosen,pre zdravy a kludny spanok,vecer si dam dve tabletky,a spim ako batola,skus to,drzim ti palce,lebo viem ake to je zle ked vecer nemôzes zaspat,pa

andy

skús si spomenúť, kedy to začalo. Nejaké zmeny v práci, vo vzťahu, v rodine, sťahovanie...ja som napríklad dlho nemohla spať na novom mieste, presťahovala som si posteľ na iné miesto a je to o.k. U mamy napríklad musím mať naopak vankúš, lebo inak to nejde. Takže môžeš mať aj zle umiestnenú posteľ

wowo1

presne cez den si nevyspata,,ked v noci zle spis.Mne pomohlo svojho casu chodit niekam cvicit napr na 19 tu ,,potom doma uz len sprcha a hned som spala.Na iste obdobie pomohli aj lieky ,da ti ich snad obvodak

for4

skus si kupit v lekarni nejake lieky na spanie na prirodnej baze, aj ked sa priznam, ze mne nepomohli..Pomohla mi zmena prace, kde mam klud, robim pravidelne osem hodin denne, pat dni v tyzdni, predtym som robila na smeny. Teraz uz o deviatej-desiatej lezim v posteli a nemam problem zaspat