JE MI ZO SEBA ZLE!!!!!!

soule

ahoj.jak by si chcela napíš mi na mail a môžeme začať spolu chudnúť.môžeme si vymieňať rady a pod.tak už sa teším...:-)

lulu85

fuu..no musim sa pochvalit..bola som aj behaaaat aj cvicit..normalne ma to zacina bavit:P..taak drzim prsty vsetkym;)

trpaslik =)

no aj ja patrim medzi chudnuce ale musim si zaklopkat zatial sa dari..do vianoc by som chcela schudnut okolo 6 kg

betsabe

Ahoj, ja sa k Tebe pridam. Teoriu ovladam dokonale. Dôlezite je neprestat jest, ale vymenit jedlo za menej kaloricke. Nahradit vela zeleniny, nekombinovat. Vynechat chlieb a sladkosti. Nejest po 17-tej vecer, ja doporucujem po 16-tej vecer. A pohyb ..... vela pohybu.Urcite sa Ti podari takto schudnut. Drzim palce.

sisina

lulu: asi sa to da pozriet aj cez net, aspon odvysielane relacie. Minule tam jednej babe povedali, ze ma na sebe 56 percent tuku, teda spolu 52 kg a pritom je podvyzivena-chybali jej vitaminy, mineraly, bielkoviny, teda svaly...fakt zaujimave. Potom jej domov doniesli z masiarne "akoze" jej 36 kg tuku, co ma navyse vo forme bravcoveho sadla a vysypali jej to na stol...hned ju presla chut do jedla...

lulu85

sisinka: noo keby sme mali primu tak si pozrem...
katinka5: bozee..to vazne???..hh..sranda..ja nevem..ale idem makat na sebe..sice si to vravim uz asi dva roky..ale teraz je to najhorsie ake to kedy bolooo:(..fuuuj joooj

sisina

Dievcence, o chvilu zacina v TV relacia Ste to co jite, myslim ide to na Prime, co tak popozerat a trochu sa inspirovat? Davaju tam dobre rady pre chudnucich.