Max Factor alebo Loeral True Match Minerals

monitaa

ja mam loreal, ale je pravda ze mam peknu bezproblemovu pleť, pouzivam skor na ozivenie pleti a zmatneni len jemne poprasiť.ale tieto makeupy sa daju vrstiť, ked sa niekto nevie rozhodnuť tak sup do fanka tam si vyskusate

mirka 23

true Much je dobrý na peknú pleť. Na problémovú, čiže s dobrou krycou schopnosťou je výborný Mirracle tuch (Max Factor), ten výborne prekryje.

nerozvazna

Ahojte, ja mam skusenost len s lorealom a je fakt dobry, dobre kryje a puder je tiez super.Ja som na seba nahnevana lebo som si tentokrat vybrala zly odtien. Pred letom som pouzivala tmavsi odtien kedze som chodila do solarka a aj slnko mi pomohlo k snedosti tak som zvolila odtien ako minule. Lenze plet sa mi dostala do povodnej farby a teraz to nejak nesedi. Este som kupila aj puder odtien W5. Dohromady je tato kombinacia dost tmava. Je mozne, ze ked si kupim svetlejsi puder tak sa to nejako zosuladi s mojou pletou v tomto rocnom obdobi?(bude to svetlejsie a nebudem posobit ako gejsa?) Lebo na novy make-up aj puder momentalne nemam peniazky. Ďakujem

laurenicka

ee...mac factor je akurat tak drahsi ako loreal...co sa kvality tyka su na tom velmi podobne ak nie aj rovnako