Mycoplasma hominis a ureaplasma urealyticum

ebi777777

ok, ďakujem :))

ešte sa chcem opýtať, či je taká možnosť, aj za poplatok,,
možnosť sa dať vyšetriť na všetky možné pohlavné ochorenia?
bez toho, aby som predtým sama musela spraviť štúdiu o všetkých možných pohlavných ochoreniach a spôsoboch ich identifikácie a bez toho, aby som sama musela si pýtať konkrétne testy

TERAPIA

..pri bežnej preventívnej prehliadke, kedy sa robí cytológia, sa na tieto ochorenia nemá ako prísť, lebo cytológia detekuje len rakovinové zmeny na cervixe.

Jedine v prípade, že by si si vypýtala konkrétny ster na ureaplazmatickú infekciu, by sa dalo toto ochorenie zistiť.
Ak tak plánuješ urobiť, odporúčam potom si už vypýtať aj ster na chlamýdie. Všetko, tak ako aj cytológia, sa odoberá z cervixu.

ebi777777

pri bežnej gynekologickej prehliadke, vrámci ktorej sa robí aj cytológia sa daju zistiť tieto ochorenia? .-)

TERAPIA

..pýtaš sa, ako sa zisťujú tieto ochorenia.
Už som to písala v predošlom príspevku.
Zisťujú sa špecifickým sterom z cervixu-krčka maternice.
Ťažkosti nemusíš mať žiadne(vo väčšine % je to žiaľ tak), a ak nejaké, tak sú to najčastejšie opakujúce sa mykotické ochorenia bez zjavnej príčiny, bolesti v podbruší, časté močenie a pod...

Ak budeš mať nového priateľa, nikdy sa nenechaj odbiť so slovami že mu nič nie je..Pekne krásne ho pošli na konkrétne vyšetrenie na konkrétne stery.

TERAPIA

Milá ebi777,

ja nie som pacientka... :-)
A našťastie som sa nikdy nemusela liečiť na toto ani iné ochorenie... :-)

TERAPIA

Antibio,

bola si u liečiteľky, ktorá liečila pohlavných parazitov bez antibiotík? A bola si si to dať už aj skontrolovať u gynekológa či si naozaj negatívna?
Bez antibiotík sa ureaplazmy nezbavíš, možno sa ti zlepšil celkový klinický stav, ale to neznamená že nie si stále pozitívna na ureaplazmy, ktoré často nevyvolávajú žiadne ťažkosti!!!
Takto si aj naďaľej , aj keď nevedomky, nosička pohlavného ochorenia..
Napíš mi prípadne akými antibiotikami si sa liečila, v akom užívaní, koľko dní...
Podľa mňa celý Tvoj problém bol a je v zle nasadenej pôvodnej liečbe, a tá ti vytvorila ďaľšie rezistencie, na čo si mala predpísané nové antibiotiká, no žiaľ opäť v zlom dávkovaní...

ebi777777

Ďakujem za odpoveď, ešte som nemala pohlavné ochorenie, teda neviem o tom

mala si nejaké ťažkosti? ako ti zistili, že máš tieto baktérie?