Yadine

toffia

ahojte chcela by som poradiť, idem si dať predpísať antikoncepciu...chcem od vás radu...veľmi by ma potešilo keby nepriberem a narastú mi prsia, viete o niakej? viem že je to individuálne...

ww-ricqa

Pred tym ako som zacala pouzivat yadine som vyskusala dva ine druhy. Pri predoslych som mala dost intenzivne vedlajsie ucinky, vrchol bola nesmierna precitlivelost a nasledne prudke depresie, zufalstvo,.. pricom nemali ziadny dovod :) Yadine je v pohode. Je sice drahsia, ale fakt.. stoji za to :)

kakavko

ahojte....su Yadine aj na plet dobre?pytam sa,lebo chcem prejst zo Jeanine na Yadine,tak ma to zaujima...dakujeeeeeeeeem

karol

Ja to beriem a zvetsil sa mi pohlavny ud z 15 na 18 centimetrov. Najprv som myslel ze to bude mat ini ucinok ale ostal som prekvapeny ked som si meral naposledy moje prirodzenie. Mam 20 rokov a som studentom 2 rocnika mediciny.

babulqa

lidi..ak niekto uzivate tuto HAK a nerobi vam problemy.. neceli by ste odo mna odkupit dve davky..expiracna doba 05.2008 ..mne robia problemy a nevjem co s tym ted..staci mi napisat na mail.. mimochodom som z BA

Patika16

Tak to viem na % , uzívam ju nepribera sa z nej vobec a je velmi dobra. Vobec neni pravda ze z nej boli hlava ma ju aj moja sestra a kamoska a su velmi spokojne. No na slovensku stoji nejako 1400SK, ale ja si ju kupujem v ceskej republike tam ju maju za 1100Sk. Fakt je dobra:)