Serrapeptaza

luciaz

Ahojte, chcem si tiež zakúpiť serrapeptázu, ale nerozumiem prečo sú až také veľké cenové rozdiely. Ide o také isté zloženie lieku. Vie niekto poradiť?

alca24

ahooojte vsetci:) kamaratka predava vitaminy a doplnkove produkty z Canady pod znackou *Enerex* a ponuka aj serrapeptazu, dostat ju aj vo vybranych lekarnach po celom Slovensku. www.enerex.ca

jozef10

mariaa: A v čom bola nevyhovujúca?

Dnes som dostal správu, že údaje, ktoré sú uvedené na stránke brainway.sk o nevhodnosti užívania sú aj tak spojené s ochoreniami, pri ktorých si užívanie akéhokoľvek, aj doplnkového, vitamínu vyžaduje konzultáciu s ošetrujúcim lekárom. Naviac nikde v odbornej literatúre ani na internete sa nevyskytujú informácie, ktoré by potvrdili akékoľvek riziko spojené s užívaním serrapeptázy.

[zruseny12]

...ja som si ju niekedy kupovala z lekarne, ale neviem uz aka to bola f.co ju vyrabala...ale bola pre mna vyborna...odrazu sa prestala vyrabat...tak som si ju objednala od f.GRAINWAY a to mi uz vobec nevyhovuje...

Denz

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom a osobám do 25 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Prípravok nesmú užívať osoby s vredovou chorobou žalúdka alebo dvanástika, s poruchami krvnej zrážanlivosti a so zápalom slinivky brušnej. Osoby s ochorením pečene, obličiek alebo pľúc by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom

Nšo-či

Ďalšie informácie hľadajte pod názvom serrapeptáza rx, predáva ju na Slovensku aj firma tianshi a zasiela na dobierku.