prestavam ho pritahovat?

Príspevok v téme: prestavam ho pritahovat?
telka.21r

ahojte.mam pocit ze moj priatel uz po mne sexualne netuzi.nie sme spolu casto a ked spolu sme a ja sa chcem milovat tak on iba caka co preto spravim, a ked sa snazim ho vzrusit tak to vobec nema uspech. hovori ze je unaveny. ked sme spolu cez noc da mi dobru noc pobozka ma povie ze ma lubi a spi. inokedy sa na mna vrhol kedkolvek a kdekolvek. sme spolu uz rok no mne sa nevidi ze by to bola nejaka dlha doba.. neviem co si mam o tom mysliet.ja sex potrebujem a ked som s nim mam velku chut a preto neviem co je zle, ked on po tyzdni ten sex nechce. je to normalne ze chalan dokaze vedla dievcata spat bez toho aby sa aspon o nieco nepokusil pretoze je unaveny? alebo sa malo snazim ja? prosim vas o vas nazor. naozaj neviem co si mam mysliet. je to moj prvy priatel a nemam s tym moc skusenosti.. kamaratky mi hovoria ze ma podvazda a preto nepotrebuje sex so mnou.

monica

Ahoj telka. V prvom rade - nepocuvaj kamaratky. Nemusi byt zatym hned nevera. Moze to mat vela pricin. Ako dlho to uz trva? Vies, mozno ma partner len obdobie ked nema velmi chut. Kazdy z nas to mava.A co sa tyka otazky ci dokaze chlap vedla zeny spat bez toho aby sa o nieco pokusil - ano. Ja sa s priatelom vacsinou milujem pcoas dna,takze ked si ideme lahnut uz nic nerobi. Vlastne, nepamatam kedy sa naposledy o niecco pokusil.Ale ako hovorim sex bol pocas dna.No pamatam si dni, kedy nebolo nic a aj tak si len vedla mna lahol a necinil sa. Aj ja som bola smutna z toho.. No nejak to neriesim.. Samozrejme boli casy ( a to som s nim len 9 mesiacov) kedy sme sa milovali pocas dna a potom aj v noci atd... Skus sa s nim o tom porozpravat. Povedz, ze ta to trapi a ze si smutna. Ale pozor, nehovor to vycitkou. Len sa spytaj : Zlatko, nedeje sa nieco? V poslednom case sa malo milujeme a mna to trapi. Nemas nejake probemy? Mozno ho nieco trapi (napriklad s robotou, alebo to je jedno..) a preto nema chut. Jednoznacne sa s nim porozpravaj.. :)

abcde

vyskusaj nieco nove, na co ho navnadis tak, ze bude chciet aj sam od seba. napr. sexi spodne pradlo, striptiz..to, ze ta nechce, lebo ta podvadza sice mozne je, ale nemyslim si