Zufala :( poradte prosim!

Príspevok v téme: Zufala :( poradte prosim!
nikina

V septembri som bola na dovolenke v Tunise a vyspala som sa s jednym fesakom.Vcera som bola u gynekologicky a povedala mi ze som tehotna :( s nikym inym som od vtedy nespala cize otec je ten tunisan.neviem o mam robit mam len 22 rokov byvam doma a studujem.myslite ze mu mam zavolat :( ja som zufala uplne v koncoch.poradte mi prosim

andy

Myslela som si, preto by som riešila ako prvé tvoju situáciu. Dnes už končím, do pondelka nebudem na nete, ale potom sa určite kuknem, či máš niečo nové. Držím palce. Tak pekný víkend - hlavne sa netreba teraz stresovať

andy

Keď to bolo v septembri, to už začínaš nejaký tretí mesiac, tak je načase rozmýšľať. Myslím, že to je dôležitejšie, ty sa musíš zariadiť, jemu môžeš kľudne zavolať, ale nič nečakaj. Zober si to zo svojej stránky: raz si si s ním užila, žije v inej kultúre, vieš si predstaviť, že by si sa za neho vydala a bola s ním celý život?

nikina

andy=to este nikto nevie ze som tehotna uvidim kedy im to poviem teraz rozmyslam co poviem otcovi dietata, zavolam mu a povie:ahoj ako?vies pamatas vtedy ked sme sa milovali v septembri mimochodom spravil si mi dieta :(( ani mi neuveri

andy

Ja som v pohode, život nám prinesie kadečo. Všetko prebolí a aj som trocha rada, že ma nechal, lebo to bol magor (zistila som to neskoro) a žiť s ním do konca života, alebo bez neho a s dieťaťom pri mame (tam sú ďalšie 4 deti), takto je to lepšie. A spoznala som veľa nových ľudí, zažila nové lásky, všetko ide. Čo sa týka teba, je načase, aby si sa začala rozhodovať, skús sa porozprávať s bratom, či by ti pomohol, premyslieť si, či by si tam dokázala žiť, škola? a tak, dávať tomu postupne nejaký tvar

nikina

Andy=och to mi je luto co sa stalo :( ja teraz neviem ci mam doma ostat alebo ist do zahranicia myslim ze pre maleho/malú by bolo lepsie zit v zahranici :( mam brata v londyne mozno yb som tam mohla no neviem vazne uz mi s toho zacina preskakovat :((

andy

Napísala by som ti svoj názor, ale radšej nie, lebo by to mohol niekto zle pochopiť. Len ti rozpoviem môj "podobný príbeh". Kvôli partnerovi som sa presťahovala do veľkého mesta ďaleko od rodiny. Nikoho som tu nepoznala. Ostala som v tom. Čo myslíš, čo urobil? Nechal ma. Nevedela som, čo si počať, nechcela som sa vrátiť k mame ako "padlý z boja", na dedine by to hneď bolo (jasné, ide zarábať a príde s bruchom). Rozhodla som sa to dať preč a...pretieklo veľa vody, veľa sa toho zmenilo a neviem si predstaviť, ako by to bolo fungovalo tak. Ale tebe držím palce, ak to dieťatko chceš, tak sa určite všetko dá zvládnuť

nikina

ja mu to napisem sms-kou a uvidim co on na to.no kazdopadne si musim najst pracu an tych 9 mesiacov aby som mala na veci pre babetko nieco si pozicam od rodicov uvidim ale strasne sa bojim o to co na to nasi a celkovo babetko bude cierne :( a ja biela ako stena boze neviem vobec co mam preve spravit ci amm ist do zahranicia alebo co :((

delphia

pfuuuu... a ako darcek mas "iba" tehotenstvo? ako si na tom s HIV?
jedine co je tu nefer, je, ze si sa svojou nezodpovednostou postarala dietatku o neuplnu rodinu...

andy

Ahoj Nikina. Tak to si si teda zavarila. Oznámiť mu to môžeš, ale asi s tým, že nič nebudeš očakávať. Už si si premyslela, čo ďalej? Čo budeš robiť?