rakovina semennika

Príspevok v téme: rakovina semennika
18rocny

caute, mam 18 rokov a pred 4 mesiacmi mi diagnostikovali zhubnu rokovinu semennika. Liecba sa zacina jeho odstranenim. Teraz sa mi zivot postupne vracia do \"normalu\", no stale vo vnutri myslim na to, ze uz mam len 1 semennik a len 18. Dievcata, ako by ste to vnimali, kebyze vam chalan povie, ze ma len 1 semennik. Je to pre vas dolezite? Diki za odpovede. Peto
_______________________
Rakovina semenníka - www.zdravie.sk

no problem

dievcatu, ktore Ta bude skutocne lubit, to prekazat urcite nebude, moze to prekazat iba citivo plytkemu dievcatu a Ty predsa o take nestojis, takze sa netrap, tes sa, ze si prezil, ci dva semenniky alebo jeden, to vobec nie je podstatne, na tom svet nestoji, myslim, ze jeden prsnik je horsia situacia, lebo Vy muzi do istej miery ste citlivi aj na vizualne vnemy, ale ani to nie je az taky problem, ja som ten pripad, mam iba jeden prsnik a mozem povedat, ze ja s tym nemam absolutne ziadny problem a moji partneri?, mozno prvych desat sekund, takze nebud smutny, zato sa ozenis, aj budes milovany

Fernandez

Akoze mirco :D:D:D to je veliky rozdiel mat 1 semenik a mat 1 prse :D A btw ja mam tiez jeden semenik . O druhy ma pripravil fotbal ktory uz chvalabohu nehram ;) tiez mi doktor hovoril ze by to pre baby nemal byt problem lenze moja byvalka sa po rozchode so mnou rozhodla to vykecat polke skole tak je to celkom trapne. Ale doktor spominal ze v bratislave ti spravia plastiku. Mozno sa nato aj dam

lop13

no myslim ze baba co ta ma rada stym nebude mat absolutne problem. skor by ta malo zaujimat co urobit preto aby sa ti uz nic podobne nestalo ak ta zaujima tvoje zdravie napis mi na lop13@azet.sk par veci ti mozem vysvetlit a pomoct stym aby sa to uz nestalo alebo aspon bola co najmensia pravdepodobnost.

monica

ALe urcite nie.. Pre teba by malo byt najdolezitejsie,ze sa vyliecis a budes zit. Kazdej, ktorej by to vadilo (keby si taku stretol) by si sa mal vysmiat do tvare.. Pretoze take nebudu vediet ake su prave hodnoty cloveka. Neboj sa.. Nie,pre mna by to nebolo urcite dolezite!!!

mia

ja si myslim ze semenik nie je zakladom partnerskeho zivota.mne osobne by to asi nevadilo,sice by ma to zarazilo v prvom momente.poznam cloveka ktory ma tiez jeden semenik,ale nie preto ze by mal rakovinu.a nebrala som to nikaj tragicky,ked si najdes dievca ktore ta bude mat rado,vysporiada sa s tym.
a môzem sa spytat ako ti na to prisli a ci môzes mat deti?