Ixel, Rispen (Rispridon)

Príspevok v téme: Ixel, Rispen (Rispridon)
leila

prosim vas napiste mi ak niekto beriete tieto lieky alebo aspon jeden z nich? nieste divni odkedy ich beriete?pomahaju vam a aj napriek tomu mate pocit ze to uz nieste vy?lebo ja ano prosim napiste mi potrebujem s niekym o tom pokecat kto to berie alebo mi nechajte na seba kontakt na nick na pokeci alebo mail ked sem nahodou nechodite casto..dakujem

NaNa5

Rispen nieje na uzkost ale na to aby clovek posluchal bol dobrucky a krotky baranok ...vsetky tie lieky su na to aby clovek bol utlmeny a kludny a dal kazdemu pokoj ...vsetky tie lieky oslabuju centralny nervovy system preto su z toho vedlajsie ucinky a po rokoch brania tych liekov a inekcii je clovek zniceni ..nici to mozog a vsetky organy mozu z toho vzniknut aj nadory ..inekcie viac skodia ako tie lieky...tiez sa z nieltorych liekov pribera dost rychlo ...lepsie je sa vyhnut psychiatrom lebo oni cloveka znicia a potom ked sa ten clovek zrazu prebere tak je este viac zniceni aj psychicky....radsej treba najst v sebe silu a nepodlahnut depresii a vsetkym ttym veciam treba byt silny lebo psychiatria a doktori znicia cloveku zivot a potom je to este horsie....

NaNa5

Mne pichali inekcie rispen nejakych 10 rokov kazde dva tyzdne a pribrala som z toho asi 60 kil ..teraz mam depku z obezity..ten liek je dobry akurat tak na spanie a priberanie ...

Mimozemstan

Ludia mne ten rispen uplne pomohol,odkedy ho beriem viem sa dobre sustredit lepsie si pametam...Tralo to asi tyzden kym zacal ucinkovat a po mesiaci prisla faza silnych a neprijemnych emocii ale teras po roku uzivania necitim skoro ziadne vedlajsie ucinky az na slabu ospalost potom ako ho uziem.IXEL som nebral.Ja to beriem v malich davkach 2mg.Mam Schizoidnu poruchu osobnosti.

mai

ahojte vsetci brala som tiez Rispen asi 2 dni a mala som z neho halucinacie a vsetky podobne stavy myslim ze je to liek ktory viac ublizi ako lieci akokolvek by Vam vsetkym bolo zle neberte ho zostavala som malatna izolovala som sa od ludi pekny den

fany5

leila ako sa pred tymi dvoma rokmi u teba prejavila ta paranoja , mozes mi ak teda chces o tom napisat a kolko budes uzivat este tie lieky ?

leila

ja uzivam rispen na paranoju cize strach zo vsetkeho a podozrievavost..beriem ho presne 2 roky a prve tyzdne som skoro zomrela tak mi bolo zle...takze vydrzte to zacne pomahat po mesiaci asi a bude vam uz dobre..uz mi vobec nie je tak zle ale trochu som ostala divna a trochu mam niekedy problem komunikovat ale paranoju mam uz len minimalnu ale este od neho musim spat 12 hodin co ma trochu obtazuje a pribrala som 5 kg za tie 2 roky to je hrozne a neviem ich schudnut najradsej by som to prestala brat..len neviem ci potom by sla vaha automaticky dole

imriska

Chcela by som sa este raz spytat, ze na co Vy ste vlastne uzivali RISPEN???a ci ste mali aj take pocity utlmu, ako keby sa Vam nedalo rozmyslat.Ja este k Tomu RISPENU beriem Rivotril.Ja som mavala aj velku nervozitu, ked som to zacala uzivat.Preto som musela ten Rivotril.Neviem ci mi vobec zaberu tieto lieky, ked som stale mimo.DAKUJEM

imriska

ja som mala najskor problemy s krvnym tlakom a dali mi na to lieky a tie mi vyvolali depresivne stavy.Dostala som Esprital a ten ma tak znicil, ze mysel som mala sustredenu strasne do seba.Vsetko mi zostavalo take nezname ako keby som to ja nebola.Teraz ten Rispen beriem koli tomu, ze mam mysel strasne sustredenu do seba.Beriem ho asi tyzden.Citim strasny utlm, pomaly neviem kde sa ani nachadzam.Uplne ako keby som ani nezila.Neda sa mi sustredit.Nemozem nikde chodit a chcela by som vediet po akom case mi to zacne ucinkovat.Az vobec zacne.Som uplne mimo.Dakujem za Vasu odpoved.