negativna energia

Príspevok v téme: negativna energia
m1m2

Prosim vas, mam strasny problem s jednou osobou-zenou. Mozno to znie ako blbost, ale proste citim z nej cosi tak negativne ze si proste nemozem pomoct. Ja som velmi priatelskej povahy a nemam problem ozaj s nikym. Ale ked ju vidim, stupa mi z nej tlak, musim ist prec, ked sme v jednej miestnosti ja proste nemozem vydrzat, som nervozna, ked sa na mna pozrie normalne sa citim blbo.Teda skor mam pocit ze zazera a nie pozera. Neni to nijaky zensky rozmar prosto si to neviem vysvetlit. Ani sa dobre nepozname ale mam zo svojich pocitov strach. Najma ked som nutena ju stretavat. Proste vyzaruje na mna tak negativnu energiu. Mam pocit ze ma neznasa, ale to cosi zle som citila uz davno predtym. Kontaktu sa ani nevyhybam skor sa snazim tomu nejako celit ale neviem, nemozem, furt tie iste pocity dookola....Neviete mi poradit nejake stranky kde by som nasla nejaku odpoved na svoju otazku aky mam vlastne problem... Zazili ste niekedy nieco podobne?

m1m2

baby asi zacnem preventivne nosit cervene spodne pradlo :-) neviem sice ci farba nejako vplyva na druheho spravanie, ale najblizsie to asi vyskusam...inak som tu priseru az asi tyzden nevidela chvalabohu a dokonca som sa o tom bavila s priatelom a celkom ma pochopil, tiez mu neni prijemna...a zhodli sme sa na tom ze ak sa nahodou stretneme, nech si mysli kto chce co chce, vstavame a ideme prec...

energetický upír

ANDELAA, od anjelov dostane pomoc každý kto potrebuje a požiada s pokorou v srdci.Takže posielam link-/len v pozitívnom zmysle/ ako príklad
marieblankytna.blog.cz

baby

Podobnú skúsenosť mám aj ja. Pomohli mi dve veci. Obleč si niečo červené a ked na teba bude zazerať, alebo prehovorí, tak si prekríž na obidvoch rukách ukazovák s prostredníkom. Žiadna negatívna energia na teba vplývať nebude. Môžeš tomu veriť, ale aj nemusíš, ale mne to pomohlo. Držím palce

m1m2

mia, ale ja som narozdiel od teba nikdy nedosla s dotycnou do otvoreneho konfliktu ani to nechcem. Ten tvoj problem si skor pride ako otvoreny boj s niekym. Mna vsak trapi to ze niekto na mna zazera a mne zrazu pride blbo. Ze mam dojem ze mi chce uskodit aj ked nechapem ako a preco.Myslim ze takuto spolubyvajucu by som hned zrusila alebo poziadala o ine miesto. Ked sa niekto nevie spravat tak dovidenia, asi by som ustupila. Su ludia ktori su furt najdu nejaku obet svojho zaujmu ohovarania. Mala som taku kolegynku v praci, najprv som s nou vychadzala, ale potom sa otocila proti mne a zacala ma ohovarat, pritom na to nemala nikdy dovod...akurat ze predo mnou este ohovarala inu kolegynu, ta odisla, potom si nasla nejaku inu zase co jej nebola pochuti a potom zas inu a potom som sa jej znepacila ja....blbi lidi taky lidi :-)

andelaa

upir, rada by som sa dozvediet nieco o padlych anjeloch. cosi o tom viem, tak dve vety.... a ako sa spravaju takyto ludia vo svojom dalsom zivote?? ak mas nejaky link, alebo sa ti to chce nejak popisat dik

mia

teda ona na mna nieco vymyslela, tak som jej podala rozumne argumenty. a ona si stale hudla svoje. vo zvysenom tone. ano, to som sa ja vtedy tiez neudrzala.

mia

wowo1 nie ja sa ich nebojim. prave tiez som na to prisla ze je chudera, ta jedna o ktorej som hlavne pisala. ked je tu sama, nema sa s kym bavit, tak len premysla, co by este vymyslela, co jej vadi. to nema zmysel bavit sa s nou. raz som jej to vykricala a ona na mna kricala stale to svoje aj ked urcite vedela ze nema pravdu, vrieskala na mna. od vtedy razim cestu ignoracie. mna len akosi zaraza, ze tie dalsie dve ziju so mnou dlhsie, nijak sa neprejavovali a pride tato a strhne vsetky so sebou. ja to nechapem. ale vravim si vrana k vrane sada. je to vsak ubohost vybijat si na niekom svoje problemy, komplexy. nebojim sa jej, dokonca si myslim, ze som silnejsia. raz hovorila, ze chodi k liecitelovi, ktory jej dava energiu. to na to jej dava energiu aby nicila mna alebo este neviemkoho? problem ma ona sama so sebou. mohli by sme nazivat v klude, ak by to vsak mala v hlave usporiadane, ale zrejme nema.

wowo1

mam pocit ze ty m1m2 a mia mate strach,,vy sa tych ludi debilnych bojite.Ja som take zazila ,ze ma ista krava nepozdravila teda ani neodzdravila ,neodpovedala na otazku[kolegynka]...,ale vtedy som mala ine problemy zo partnerom,,cize som si to s nou nezaoberala. a celkovo na intraku som vydzzala kedysi len 3 mesiace,,,a nikdy viac uz to nechem skusit nasla som si radsej drahy privat ,,,
dobre je aby si na nu nakricala,alebo si pred druhymi kolegami-spolubyvajucim, kamoskay ,,pribuznymi ,,no proste osobamy ktore ju poznaju s nou o tomto probleme pohovorila,,,a nech ti kazda povie co proti tebe maju a otovorene, zhromazdi si ich do izby a vysvetlite si.
Takyto ludia su sami v sebe chudaci a neprajnici,ich zbabrany zivot,,ale hlavne sa ich nebat a otovrene ,,bud im povedat ,,alebo ich ignorovat.alebo nakricat na nich ak mas naladu a zlost,,chces mat zlcove kamene?? snad ne ,,tak to ries a ventiluj na tej osobe co si o to koleduje a nie na partnerovi.hlavne sa neboj,,pripadne ich zabi:}}}}}}

mia

mam spolubyvajucu. je zakomplexovana a materialistka. snazila som sa s nou vychadzat dobre, ale stroskotalo to. zacala mi vytykat uplne absurdnosti, vyustilo to do toho, ze sa jej nemozem pozriet do oci a maximalne sa s nou pozdravim. naviac neviem ako sa to vlastne stalo ale postvala proti mne dalsie tri. takze aj ked tu byvam najdlhsie z nich vsetkych, citim sa tu ako vydedenec. hladala som chybu v sebe. stale sa snazim mysliet racionalne nepripustat si to, stoji ma to vsak vela energie. vobec nechapem, ako sa to mohlo vsetko v tak kratkom case rozvinut proti mne. doteraz zvysne mlcali, nic nehovorili a prisla jedna a ta ich vsetkych strhla.
m1m2 a mozno ani tvoje spravanie ti nepomoze. ja som sa tiez snazila a pozri ako to dopadlo. dnes mi tiez vynadala jedna ze som nechutny pokrytec. len ma to utvrdilo v tom, ze nemozes vychadzat s kazdym, aj ked sa snazis. mozno je zbytocne snazit sa vychadzat s niekym s kym vies ze si nemas co povedat alebo ja neviem nemate vzajomne sympatie.

m1m2

Snazila som sa analyzovat nejako svoje spravanie k nej, okrem jednej blbej, ale trochu nepriamej pripomienky na jej osobu som jej nikdy nepovedala nic zle, skor naopak. Snazila som sa o priatelsku komunikaciu. Aj predtym aj potom, teraz sa s nou ani nebavim, tvarim sa skor ze neexistuje.Moj priatel ma tiez tendeciu odist prec ked ju vidi, lebo je mu neprijemna a nesympaticka, ale urcite z nej nema traumu ako ja. Vsimla som si ze ked je nablizku aj ja reagujem na inych ludi podrazdene a uz sa stalo ze po jej kratkom pobyte v mojej pritomnosti vznikla hadka medzi mnou a priatelom, z mojej iniciativy....a nestalo sa to len raz...Ked som ju parkrat pozorovala, alebo z pocutia mojich blizkych, som usudila, ze sa dost divne sprava k ludom. Len kazdy nad tym len kyvne rukou. Skor si myslim, ze je to osoba zavistliva, co bola ako dieta priserne rozmaznana a taka ze srsi prehnanou mienkou o sebe, svojej krase, svojich schopnostiach, a ide za akymsi materialnym uspkojenim a ma cudne zivotne priority a nazory. Komu je vyjadrenie "nenavidim deti" normalne? A komu je prijemne ak si ho nejaka zenska premeria od hlavy po paty ze co ma na sebe oblecene?
Citala som uz vela clankov na nete a dochadza mi ze zmenit tie moje zle pocity mozem len ja svojim spravanim. Kiezby boli vsetci ludia bez predsudkov a nenavisti :-) potom by neboli taketo divne diskusne fora :-)