otazka pre dievcata od chalana

Príspevok v téme: otazka pre dievcata od chalana
chalan

takze baby predstavte si ze poznate chalana, ktori je vas kamarat , vsak nie az taky blizky, a ten je do vas zalubeny, vsak vy o tom neviete,, ako by to mal dat najavo? povedat na rovinnu co citi? lebo to je dost trapne nie? proste ako by ste si to predstavili ... aby vas to nepolozilo na kolena, aby si ten chalan tu babu neodpisal...? hm.. lebo ja mam stym problem, strasne ju lubim , vkuse na nu myslim, stale chcem byt s nou...

etho

takze za prve nikdy nedaj na radu baby ;) po druhe napis mi na hqrx+1@codegage.com a ja ti poradim co musis urobit ale tak lahko to nepojde. buhuzial

zuzak

ahoj...myslim ze najprv by si mal zistit na com priblizne si...tak jej vyskusaj davat najavo, ze ti na nej zalezi viac ako len na kamaratke, napr. jej napis SMS na dobru noc len tak z nicoho a pockaj co a ci vobec ti odpise...to je len priklad, ale su aj pohlady, usmevy,...ved musis citit ci k tebe tiez prejavuje naklonnost, lebo ked nie a ty jej svoje city rovno predostries na podnose, moze to znicit vase kamaratsvo....a stratis ju uplne. Ale ak citis, ze ani ty jej nie si uplne lahostajny, riskni to...potom si zas mozes dlhy cas vycitat, ze si to neskusil. Taketo veci sa lahko radia, ale tazsie sa konaju, ja viem...:) ale drzim ti palce;-)

chalan

no co ti mam povedat, uplne normalna.. srandujeme spolu... obcas sme spolu von s aj s kamosmi, proste ja neviem uplne neutralne sa sprava :)