ako pribrat?

Príspevok v téme: ako pribrat?
kleo80

Cauko ludia ja mam asi divny problem...ale jednoducho nemam chut jest a neviem pribrat.Mam 28rokov a pri vyske 176cm vahu49kg.Doteraz som bola stale akurat ale presiel rok od porodu a ja nie a nie pribrat.Ked sa pozriem na jedlo zdviha sa mi zaludok,vydrzim cele dni nejest.Brala som pangamin aj b12 ky injekcie a nic.Uz mam aj pocit menejcennosti a depky z toho je to hrozne.Vsetky saty zo mna padaju.

adrien

no vies mala som vahu 56kg a nejak to zo mna spadlo za 2 mesiace...schudla som a sa mi to nepaci, tak robim vsetko preto aby som nabrala_
ranajkujem 2 krajce chleba, syry, maslo, sunka, paradajka, paprika... alebo cerealie s mliekom alebo zltu kasu s cukrom a mliekom. potom mam desiatu- bud chlieb(to co na ranajky) alebo ovocie, na obed mam polievku+hl.jedlo, na olovrant sladke, alebo dalsi obed, 1. vecera su cestoviny alebo pecivo s rybami, no a 2.vecera je sladka...proste pcham do seba ako blazon...a nepomaha uz asi 3 mesiac...:(

skratafuj

byť ako ty som šťastná a ne deprimovaná ja mám 59kg na 156cm:(a chcem sa zabiť mám chorú štítnu žlazu a priberám aj z jablka:(

puma127

adrien

a stale si mala ten probblem s vahou?aleb si schudla,a teraz nevies pribrat??a ako sa stravujes?co mas na rano..a tak?

drakk

Dobry den...chcem sa opitat..mam..18 rokov a vazim okolo 59-60 KG ...a vysku mam 176 ...ci som moc chudy ..alebo ci nahodou my nieco nieje...lebo vsetci my vravia ze som chudy.Dalo by sa aj pribrat nejako.?..Hmhm..poradite...

adrien

ahoj...tak ja mam taky isty problem ako ty...chcem mat zadok! mam 16 a pri vyske 173cm vazim iba 47kil...ale ja uz nechcem!!...tento vikend som v sobotu okrem obycajnych chodov zjedla aj 7 francuzskych kociek a 2 kusy sachcerovej torty a v nedelu mama urobila slahackovo-smotanovy kolac a nepribrala som ani deko!!!pls...chcem uz pribrat!:(

belly

Ahoj,
skus ako ja, najskor som nasilu pomaly jedol aj ked mi nechutilo a po case sa to nejak cele zrovnalo a teraz dokazem jest, kolko len chcem.

mimusa6

ahoj.ja mam 24r. a meriam 171cm.a minimalne 5 rokov vazim tolko isto 45kg.nejem vela ale ani malo ale najviac jem vecer ked pridem z prace.

pusate

vidíš kleo,ja zas newiem zastaviť priberanie,kiežby som si mohla s tebou vymeniť metabolizmus-ty by si pribrala a ja by som už konečne nepriberala...