niekto kto lutuje ze nezacal..

bubyna

HHHHH...... no.. dnes mam 21 a je to moj kamarat, bavime sa dodnes.pred tym nez sa to stalo, sme viedli dlhu debatu, a keby som nechcela nic by nebolo. neviem ci ma bude niekto odsudzovat, ale som rada ze som to vtedy urobila. bolo to par dni pred mojimi 15timi narodeninkami. teraz som skusena a dokazem dat priatelovi vsetko po com tuzi, pretoze sexualne zijem teda uz niekolko rokov. ale samozrejme ze neodsudzujem nikoho. pre mna je dievca ako dievca. ci uz je velmi skusena alebo panna. tolko k mojej skusenosti s prvym sexom :)))

alzbee

ja som o to prisla presne 23 dni pred 16.narodeninami a tiez som to nikdy nelutovala...bolo to s tym, s kym som v tom case chcela...a zijem normalne dalej-nemam ani psychicku traumu a ani nic podobne:D...uznavam, mozno to bolo skoro, tak ale absolutne to neriesim...ani ma netrapilo, ze moj prvy partner, s ktorym mam dlhodoby vztah, proste ta prva velka laska, nebol moj prvy...:))

bubyna

HHHHH...... no.. dnes mam 21 a je to moj kamarat, bavime sa dodnes.pred tym nez sa to stalo, sme viedli dlhu debatu, a keby som nechcela nic by nebolo. neviem ci ma bude niekto odsudzovat, ale som rada ze som to vtedy urobila. bolo to par dni pred mojimi 15timi narodeninkami. teraz som skusena a dokazem dat priatelovi vsetko po com tuzi, pretoze sexualne zijem teda uz niekolko rokov. ale samozrejme ze neodsudzujem nikoho. pre mna je dievca ako dievca. ci uz je velmi skusena alebo panna. tolko k mojej skusenosti s prvym sexom :)))

sunny123

ja som na to \"musela\" cakat do 19..\"musela\" preto, lebo az vtedy som stretla cloveka, pri ktorom som si bola 100% ista ze to chcem prave s nim..a nelutujem vobec nic prave naopak som velmi stastna ze prave on bol moj s ktorym som to zazila prvykrat...ziaden sex, ale krasne, nezabudnutelne milovanie.. :))

fiatka

ja som zacala hned po 19, a som velmi rada a nelutujem, ze som odmietla predtym vela moznosti..neni sa kam ponahlat.. a teraz si to uzivam

bobrik22

o panenstvo som prisla v 20tke a naozaj nic nelutujem. Aj predtym som mala dost moznosti,ale necitila som sa pripravena, nechcela som nic unahlit

lincikaa

Tak ja som o tom prisla v 19-tich po roku a pol chodenia s mojim priatelom...a mozno aj trosku lutujem, ze som s tym nezacala skor, lebo teraz viem, ake je to fajn a ani som sa nemala v podstate coho bat..necakala som preto, ze som si nebola ista priatelom, ale preto, lebo som sa bala ake to bude...ale podla mna kazdy ma zacat vtedy ked si mysli, ze je na to pripraveny..