muay thai

Príspevok v téme: muay thai
destruxion

ahojte..od marca by som chcela zacat chodit na muay thai(thai box)..ak je tu niekto kto s tym ma skusenosti tak napiste...
chcela by som nabrat kondicku,aby som tam neprisla ako nejake poleno...nepoznate nejake roztahovacie cviky ktore by mi pomohli...aby som mohla urobit spagat?
lebo mam strasne problemy s s ohybnostou panvy alebo ako to mam nazvat...nohu ani nedam moc vysoko a neviem ze ako budem zvladat tie vykopy..

TrainingBoy

No kickbox robia aj zeny ale na muay thay to asi nie je az take caste, je to dost tvrdy sport ... ked je uz tato tema obnovena tak by ma zaujimal nazor na prakticke bojove umenie. Uz len z nazvu bojove umenie je jasne ze vacsina je zamerana skor na to "umenie" ako praktickost. Su ludia ktori vyucuju aj prakticky, no na Slovensku som o ziadnych nepocul. Viete o niecom?

malickakocka

Prosim odpiste ni niekto alebo mi poslite mail na kallie@orangemail.sk-vopred vam dakujem..Veeelmi by som tam chcela chodit aj koli kondicke a hlavne sebaobrane..dakujem vopred

malickakocka

Ahojte aj ja by som strasne rada chodila na muay thai ale neviem kde to v KE je..poradte alebo napiste prosim.Este jedna otazocka na vas..kedy je nabor novych clenov a nevadi ze som zena??

destruxion

jje to ma tesi...ale ja to bohuzial musim odlozit az na prazdniny..koli stazi do francuzka a potom myslim ze to radsej neham na september ked bude nabor novych clenov

kikaaa

ahoj no ja by som tiez chcela teda rozhodla som sa pred 3 dnami ze chcem na to chodit a tiez nemam skym lebo moje kamošky len na aerobic chcu chodit

destruxion

byval si lenivec:)a to sa potom ako si zacal chodit ,,thaiboxovat,,zmenilo?:)
to o tom čumení ma teda fakt velmi potesilo:)

marek š

Keby som pred rokmi vedel čo teraz... a mal možnosť 4 mesiace sa pripraviť na začanie s Thai boxom, tak by som sa jednoznačne venoval Joge - neuveriteľný strečing + veľmi dôležité pre box - dýchanie. Takže Joga plus nejaké to behanie, plávanie, len raz za čas... ostatné sa vymaká na tréningu, predsa na to tam ideš. Býval somneuveriteľný lenivec. A ešte jedna vec, nenechaj sa odradiť čumením chalano pri tréningu, oni sa nepozerajú preto že si trdlo, ale že si žena :). Viem z praxe. ahoj