depilato/epilator:)

philips satinele

ja mám philips satinele... za 799 a po prvý krát to dosť bolelo... ale potom už nie až tak.. potom v poho len čo ma rozčuluje.. je.. že to ti všetko nevytrhá.... a to sa mne stále teraz stáva.. len to oholí ale bolí to ako kebny som si to vytrhala... a čo sa týka imtimných partii... tak... iba tak po bokoch.. neviem si predstaviť.. celé i ked to vydržííš tak si dobrá .. ja som si len tak po bokoch vytrhala:)

bobrik22

a este co sa tyka toho holiaceho nadstavca co je v tom, ten je ako, prirovnam ho ku kosacke na travnik, ako keby si si ostrihala chlpky. Do hladka to nepojde...

bobrik22

No moja ja mam epilator, ale dost to boli. Okrem toho, mne osobne zacali po vytrhavani chlpky zarastat a zapalovat sa, cize cele nohy bolave s cervenymi bodkami. Takze pre mna to je na nic... Ostala som verna klasickemu holeniu, gillete venus je super, oholis sa rychlo a dohladka,bez zraneni:D No ak by si predsa ten epilator radsej, na intimne miesta si ho neviem predstavit pouzivat, naozaj to dost boli na nohe a na takom citlivom mieste si to ani nechcem predstavit, neodporuca sa to.