pomozte...potrebujem vediet aj iny nazor

Príspevok v téme: pomozte...potrebujem vediet aj iny nazor
rina

paci sa mi jeden chalan uz strasne dlho...a myslim ze by som sa mu mohla pacit...no ked uz som bola rozhodnuta nejako mu to dat vediet dozvedela som sa ze sa s jeho kamaratmi vysmievaju mojej kamaratke s ktorou ma casto vydaju....viem ze som sebec ale teraz sa bojim ci sa nahodou nesmeju aj mne...som uplne ina ako ona-iny styl obliekania,ine spravanie...a myslim ze vedia ze mam lepsie kamaratky ktore su v ich triede...ale ja sa teraz aj tak bojim co si o mne myslia...mam moju kamosku rada ale je pravda ze by som nikdy nebola ako ona lebo niekedy ju nechapem......minule som sedela na chodbe s jednou kamaratkou z ich triedy a oni sa pozerali na nas a zacali sa usmievat..mozno som len prilis podozrievava ale nechcem aby si mysleli ze som ako ona..oni sa jej smeju za urcitu vec s ktorou ja nemam nic spolocne...viem ze je to od nich hnusne ale myslim ze si za to moze aj trochu sama...ja nic take nerobim ale aj tak neviem co si o mne myslia.......prosim povedzte co si o tom myslite

andy

Ťažko povedať, keď nievieme, za čo sa jej smejú, ale aj tak si myslím, že vymeniť kamošku za nejakého paka,...potom si zaslúžiš aj ty nejaký ten výsmech