IBA TO HRAJE...???

Príspevok v téme: IBA TO HRAJE...???
tina

Poradte prosim...je mi to trapne ale:moj priatel nema chut na sex aspon mi to tvrdi uz 4rok sex je u nas len sem tam ale po vcerajsku zacinam pochybovat ci ma má rad,nespi so mnou v spalni pretoze mame 4 mesacne babo...vecer sa ho pytam neprides sa ku mne aspon pritulit...?osprchoval sa a isiel...lahol na bok ja som sa pritulila pockal kym zaspim a prestahoval sa naspät do obyvacky a pozeral nahe baby na internete...to roby casto..poviete mala si zacat ty ale vzdy zacinam iba ja...je mozne ze ho nepritahujem,alebo je vadny...on sa nebozkava,nepohladka...poradte prosim uz mam z toho vztahu depku

inuška

Porozprávaj sa s ním, povedz mu čo potrebuješ, resp.ako sa k tebe správa, a čo tie nahé baby? Možno má nejaký problém či už zdravotný, alebo stresy v práci..., vzťah podla mňa je hlavne o láske, chápaní, jasné, že k tomu mali by patriť aj postelné radovánky. Alebo skús ho niečim prekvapiť, trošku nabudiť, čo tak romantická večera, vínko, sexi prádielko,..., možno sa vschopí, že to čo hladá na nete, má predsa doma. Aj keď viem, že pri malom bábetku máš čo robiť, poznám to. Držím palce