prosim poradte,je mi strasne zle :(

Príspevok v téme: prosim poradte,je mi strasne zle :(
nikusik

ahojte,ja uz neviem co si mam mysliet...prosim neodsudzujte ma a ak viete,tak poradte...bojim sa strasne,ze som tehotna...1 den mi uz meska menzes...bolia ma prsia,vcera ma pichalo v podbrusku,myslela som si,ze uz konecne dostanem...ale nic :(...myslite ze su to priznaky tehotenstva,elbo toho,ze dostanem menzes?...ak by som bola tehotna,tak by to bolo presne 9 dni...tak co??...pomoze mi niekto? :(...strasne sa bojim...urobila som blbost...a nechcem teraz babatko...tak co si myslite? :(...a este som zabudla,.ze ma niekedy napne na vracanie a boli am zaludok :(

liana...323

vieš prečo si ešte krámy nedostala? Lebo pracuje tvoja psychika a ta nedovoli telu, aby sa uvolnilo. Tehotna nie si. Ja vzdy, ked som chcela dostat, ako na truc mi meškali aj týždeň. A už keď som sa zmierila s tehotenstvom, tým pádom aj uvolnila, za pár hodín som to dostala. Takže hlavne sa ukludni. Tiež vraj pomáha červené víno, alebo si daj na gynde pichnúť vyvolávačku.

nikusik

ahoj,pamatam si,ze si mi pisala..ale odvtedy uz presiel tyzden a nic :(...fakt sa bojim...lebo by bol pruser keby som otehotnela..ale ok,posnazim sa nestresovat...takze horuci kupel si davam kazdy den...alkohol?..aky?..vino?alebo neico ine?...a sex uz radsej nie,lebo sa budem bat duplovane :(

.........

nikusik,už som ti písala na prvú otázku. NESTRESUJ SA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nič sa určite nestalo,ver mi . bola by to taká náhoda jak hovado!mam 12 ročného syna a odkedy sa narodil fungujeme na prerušovaní a niekedy aj po ejakulácii ešte manžel vojde... neotehotnela som(prvé bolo plánované a na prvý šup...)neboj sa,lebo to len komplikuješ a preto ti to mešká. napíš o pár dní,ked dostaneš. urýchliš to tak,že si dáš horúci kúpel,možno trošku alkoholu...a sex(s ochranou).držím palce a napíš

nikusik

mimuska..nemyslim si,ze je to take lahke..ale ekd sa clovek ocitne v takej situacii,tak zvazuje uz vsetky moznosti...nepatrim medzi nevzdelane 15-ky ktore nevedia ako sa robia deti...ale fakt ked je taka situacia,tak clovek zvazuje inak :(

mimuska

jaj baby baby, myslis si, ze je 20 sekund v tebe, tak hned otehotnies? kurnik, my s partnerom sexujeme bez ochrany 3 roky, z toho rok so vsetkym, snazime sa o babo a NIC SA ESTE ENSTALO! tak tebe sa nestane nic za 20 sekund. Len si nahovaras somariny a ym padom stresujes, mas ina´´maginarne priznaky, ktore nie su z tehotenstva ale z toho ze sa bojis. Pre Boha baby, nerobte somariny a ptoom s abojite, tehotna nie si, zo stresu ti meska menzes. Nabuduce nerob kraviny a pouzivajte vzdy ochranu po celu dobu a nebud hlupa. lebo plakat ti potom uz nepomoze

nikusik

dakujem monica...dufam,ze mas pravdu :(...len je tazko sa neznervoznovat,ked vzdy musim mysliet na to,ze som tehotna :(...ale pokuzsim sa drzat tvojej rady,este raz dakujem

monica

Nikusik, niee... NIesi tehotna podla mna..nestresuj sa.. Aj to ti moze pridavat na tom,ze ich nedostanes... KLudne cakaj :) nic sa nedeje.. :)

nikusik

dakujem monica :)...tiez si myslim,ze by sa nemalo nic stat,lebo to bolo fakt len nachvilocku ked do mna vosiel...a ver mi,ze taku blbost som urobila prvy a poslednykrat...ale teraz mam strasny strach,chystam sa robit prijmacky na vysku,tento rok maturujem,proste si nemozem dovolit byt tehotna..a este som aj mlada,necitim sa na babo :(... hej boli..miestami..ale nie az tak ako pred menstruaciou,lebo vtedy mam strasne krce...ale zase dni predtym ako mam dostat boli len tak sem-tam...cize myslis,ze sa schyluje k tomu,ze dostanem?alebo ze som tehotna?

monica

Ale samozrejme nabuduce neurb taku vec..ZAcni uzivat antikoncepciu a nemusis sa bat nicoho..Ja ju uz roky beriem.. ;)