prosim poradte,je mi strasne zle :(

Príspevok v téme: prosim poradte,je mi strasne zle :(
nikusik

ahojte,ja uz neviem co si mam mysliet...prosim neodsudzujte ma a ak viete,tak poradte...bojim sa strasne,ze som tehotna...1 den mi uz meska menzes...bolia ma prsia,vcera ma pichalo v podbrusku,myslela som si,ze uz konecne dostanem...ale nic :(...myslite ze su to priznaky tehotenstva,elbo toho,ze dostanem menzes?...ak by som bola tehotna,tak by to bolo presne 9 dni...tak co??...pomoze mi niekto? :(...strasne sa bojim...urobila som blbost...a nechcem teraz babatko...tak co si myslite? :(...a este som zabudla,.ze ma niekedy napne na vracanie a boli am zaludok :(

monica

Noo.. ja by som sa na tvojom mieste nebala.. Ked sa v tebe neurobil...Ano, aj kvapocky lasky mozu obsahovat spermie.. Moze sa stat.. Ale strasne vela ludi praktizuje napriklad prerusovany sex ... Ja som viackrat bez ochrany dovolila priatelovi aby do mna vosiel ale neurobil sa.. A neotehotnela som.. :) Neboj sa, nemyslim si,ze by si bola tehotna..Mna prsia bolia pred menstruaciou..A dost. Myslim ze to pichanie uzrcite nemoze byt priznak :) a boli ta aj podbrusko?

nikusik

Ja som tu uz zakladala temu,ale zabudlo sa na nu...tak skopirujem :"ahojte.prosim pomozte mi a rychlo.neviem ci mam uzit escapelle.je to na dlhsie a viem,ze som urobila obrovsku blbost,ale vcera som dovolila priatelovi,aby bol chvilu vo mne.bez kondomu a ani tabletky neberiem!!!bolo to asi 20 sekund,mozno aj menej.nespravil sa.potom som ho este dokoncila rukou.ale bojim sa,ze co sa za tych 20 sekund mohlo stat.pocula som,ze aj tie kvapocky lasky obsahuju spermie.tak co mam vziat escapelle alebo nie je sanca,ze by som otehotnela?inak,od dnes mam tyzden do menstruacie,cize vcera to boli moje neplodne dni,ze?a este jedna otazocka,je pravda,ze spermie hynu na vzduchu?prosim nekritizujte ma,viem,ze som urobila sprostost a tak ci tak som uz teraz na nervy."....no,poradili mi,ze nemam uzit escapelle,tak som ho neuzila a teraz je situacia taka ako som popisala v tomto mojom prispevku