Vyrážky na stehnách

Príspevok v téme: Vyrážky na stehnách
karamelqa

Už dlhšie ma trápi jeden estetický problém... Na stehnách sa mi objavujú červené vyrážky. Akné ma trápi aj na tvári, chrbte aj dekolte, síce, už nie v takom množstve ako kedysi, zlepšilo sa to, ale môže to mať súvis? Lebo naozaj to nevyzerá dobre a ja neviem čo s tým... Máte tu niekto skúsenosti? Prosím poraďte...

Lisa9831

+1 Derminax - derminax.lv Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

suns

ivetvíla - je to naozaj funkcne? lebo ak hej, hned bezim do lekarne.. aha, prave to googlim, a naozaj :) takze natierat rano "sedaciu cast aj stehna"... pretoze ja napr. ked sedim na kameni, na dreve, na gauci a sucham si "zadok o to" tak mam taku podrazdenu pokozku...stve ma to, ked vidim tie krasne nohy, opalene, bezchybne.. tak snad pomoze :) dakujem za radu !

ivetvíla

Milá Karamelga, tento problém trápi asi 70% populácie. Moja dobrá rada je používať spprchový gel bez obsahu mydla napr. z lekárne A-DERMA Gel mousant 250 alebo 750 ml a keď sú vyrážky natrieť DERMALIBOROM z tej istej rady. Je to super. Zatiaľ to zabralo každému. Po 2-3 dňoch daj vedieť ako sa cítiš bez pupákov.

karamelkqa

Dík za rady... Vyskúšam to... Ale mne sa zvyknú tie pupáčiky tvoriť aj na sedacej časti :) Tie som nespomínala... Ale ďakujem za rady teda, vyskúšam to...

suns

ja mám občas na prednej strane stehien, ale to vacsinou ked mi dorastaju chlpky a vrastaju do koze tie folikuly.. Ale viac ma trapia na zadnej strane stehien! To ani nie su pupaciky, ale take cervene bodky, vlastne mozno to aj su pupaciky. a neviem co s tym.. ale ten piling je skvely napad...

soni

karamelqa ja som mala tento problém a tiež ma trápil, potom som si kupila drapľavú rukavicu a každý deň som si s ňou robila píling počas sprchovania. Teraz to robím tak 1-2x do tyždňa a nerobia sa mi tie pupáčiky. Na stehnách je totiž hrubšia koža a keď sa póry upchajú zapáli sa to a vieš ako dlho sa to hojí. Na tie ostatné pupáčiky na tele je výborná studená sprcha vždy po sprchovaní teplou daš si na záver studenú. Budeš mať krásnu sametovú kožu a má to ešte aj viac efektov. Budeš mať dlho pekné prsia lebo ti pri každej sprche stiahne svaly na prsiach a celulitýda sa tiež nerobí ak to spojíš s tou masážou s rukavicou.

karamelqa

Ale čím to je? Zmenila som dokonca aj stravu... Vyhýbam sa nezdravým jedlám, nehovorím, že 100%, ale tak, snažím sa. Ja som sa tiež pýtala kožnej, a povedala mi, že si to mám natierať tým, čo si dávam na pleť... Ale nezaberalo to... A chcem sa toho zbaviť...

janusa.

aj ja mám ten problém a strašnš dlho sa hoja a ostávajú mi fľaky. bola som u kožnej dala mi ichtiolovu masť a nič viac a nepomohlo. teraz mám chvílu pokoj, ale viem, že zachvílu sa mi objavia znovu.