som strasne sama

Príspevok v téme: som strasne sama
sewie

Je mi jasne ze takychto tem tu uz muselo byt milion,ale potrebujem sa skratka vykecat,niekomu inemu nez ludom ktorych stale ,,otravujem"...citim sa nenormalne sama.mam 22, zname okolo mna zacinaju byt tehotne, kamosky sa stahuju k frajerom, zasnubuju a podobne veci...a ja,nemam ani frajera ani ziadnu inu spriaznenu dusu...kamosky maju uz svoje starosti,alebo som ich nejako uspesne odplasila...skratka ked ma nieco sere, nemam sa uz ani komu zdoverit,mozno tak raz za tyzden psychologicke...ale ako snad chapete to nie je ziadny priatelsky vztah...ja uz nemam ani s kym chodit do kina...cely tyzden cakam kym bude vikend aby som sa mohla poriadne ozrat a zabudnut na problemy...(nie som ziadna zakomplexovana chudera a ani hlupa som neni ani skareda-len pre istotu...netrpim ani prebytkom volneho casu:chodim do skoly,roboty a este aj nacvicujem divadlo...)...o sest tyzdenov idem na pol roka do zahranicia..kdesi v hlbke duse si zelam by sa mi cestou nieco stalo a uz som mala svaty pokoj...

sewie

for4...jo presne ako ja...az na to ze ja si nemyslim ze som nejaka moc oblubena,skor ma asi poznaju ako ladovu kralovnu...

he,a zrovna sa mi dnes stala taka krasna vec...chcela som urobit radost trom babam co byvali mojim najlepsimi kamoskami teda aj su len uz na mna nemaju cas...nakupila som sprostosti na mikulasa(ala plechovica kukurice e kinderko-ked to dana osoba lubi:)) s tym ze im to dam dnes a nech si to zajtra otvoria...a co sa stalo?!ani jedna z nich dnes so mnou asi nebude...jedna je doma,lebo je unavena a zajtra robi,dalsia isla so spoluziackami zo strednej a dalsia je vo viedni s frajerom!ano vo viedni kjam sme chceli ist spolu...
tak som ostala sama s tromi kinderkami,plechovicou kukurice,jahod a piva...asi je to hovadina...ale prisiel mi to ako cool frk od osudu

sewie

fialocka,zial...nenasiel sa nikto,v skole su to vacsinou namyslenci so svojimi vlastnymi uzavretymi skupinami...praca no comment,cisto pracovne vztahy...divadlo-to je tiez len o nacvicovani...uvidime co ten erazmus

fialocka

Sewie netrap sa, ako som citala tvoj "prispevok" mas skolu, pracu, este aj divadlo, to je skvele, nehovor mi ze medzi tolkymi ludmi ktorych tam stretavas, sa nenajde ani jeden clovek s ktorym by si sa spriatelila. Navyse na Erazme(predpokladam ten polrok v zahranici:) si najdes skvelych priatelov, zoznamis sa s kopou novych ludi, musis to brat ako prilezitost, urcite zmenu k lepsiemu!! drzim ti palce

for_4

ja mam naozaj vela zaujmov, pracujem, po praci idem do tanecnej skoly, cez vikend som v normalnej skole:-) vecer sa hram s fotkami, to je moja najvacsia zaluba, ale az po tanci. Vsade mam znamych,myslim, ze som aj oblubena, ale nemam ziadnu spriaznenu dusu. podobne ako ty,drzim si odstup od ludi, lebo im neverim a viem, aki dokazu byt niektori zakerni. Ale uz som taka, ze sa pre nich nerozdavam, a myslim hlavne na seba. Lebo predtym som myslela na druhych a nie na seba.

sewie

lucinda,dakujem za podporu:)...dufam ze sa sestre bude darit-tiez jej drzim palce...

najhorsie je ze sa citim totalne zbytocna,ze uz do nicieho zivota ani nepatrim...som si ista ze ked odidem,nikomu nebudem chybat-mozno tak nasim...sestra mi hovori ze sa moc navazujem na ludi a preto mi je teraz za nimi smutno,ale ja nemam rada povrchne vztahy...do hlbky duse mi zalezi na malo ludoch a ked tak,tak poriadne...nechcem len povrchne vztahy,ale skutocnych priatelov...ale teraz uz takych asi nenajdem...kiez by som bola zas decko...