neporiadok v byte

Príspevok v téme: neporiadok v byte
kolegyna

kolegyna mala uraz, musela som s nou ist k lekarovi a potom ju zaviezt do jej bytu. zije sama. pri vstupe do bytu ma oblial studeny pot: taky strasny neporiadok a spinu som v zivote nevidela. nemozem pochopit, ako moze niekto zit v takom bordeli. kupelna, kuchyna a wc - to si nedokazete predstavit. pracujem v banke a kolegyna ma pomerne vysoke postavenie. dba o seba a posobi dojmom elegantnej a upravenej zeny. to, ako vyzera jej byt, mi k nej vobec nepasuje. nie je to kratkodoby neporiadok, je to spina a hnus. na tejto adrese byva uz niekolko rokov. vzdy dbala o to, aby za nijakych okolnosti sa nikto z kolegov nedostal do jej bytu, teraz sa to nedalo obist. poznate niekto takyto pripad? je vobec mozne, aby dospela zena takto existovala? nie je to nejaka porucha?

vianoce

pred vianocami sice poupratujem, lebo je fakt, ze v upratanom byte je pohoda vacsia. ale nerobim take tie maximalne lestenia (skrine zvnutra, knihy v kniznici a pod.) to si nechavam na jar. cez zimu pri otvorenych oknach to nie je bohvieco. parkrat som pekne nachladla a cez vianoce som lezala s horuckou. teraz sa usilujem fyzicky aj psychicky sa drzat v pohode, aby sme cez vianoce naozaj uzivali klud a nie sa stresovali.

zuzana12345

rooomo tvoja nadpriemerná inteligencia a dar reči ma nadmieru prekvapili až máš záujem môžem ti tie staré nepotrebné handry poslať možno ich nejako zúžitkuješ.Neviem kde si zobral že sme z malého mesta,myslím že nezáleží kto je z akého mesta na tvojom mieste s tvojou slovnou zásobou by som navštívila iné fórum tam možno nájdeš seberovných inák milujem takýchto čumilov čo strkajú nos tam kde nemajú pa pa

rooomo

SOM ZA TO ABY LUDIA NEVYAHDZOVALI STARE VECI, A NEBOLI JEBNUTO MINIMALISTICKY AKO S KATALOGU..DESNE PLYTKE A UBOHE CO TU VYPISUJETE A PREDHANATE SA AKO KTORA MA CISTO ,,NEBUDEM SA MYLIT KED POVIEM ZE 80 PERCENT V TEJTO TEME SU URCITE LUDIA Z DEDIN A MALOMESTA,... NA PRVY POHLAD SA VAS DA SPOZNAT. KRICI Z VAS OBMEDZENOST ,VYMYDLENE V BYTE -VYMYDLENE V HLAVE

elefant

segra robi v sukromnej firme. majitel je riadny vydriduch. predstavte si, ze zavelil, ze styri zeny mu idu vyupratovat dom vraj v ramci pracovnej doby. lenze boli tam od skoreho rana do neskorej noci, lebo vsetko muselo byt urobene v jeden den, tip-top a bez zbytocnych reci. domov prisla so strasnou bolestou chrbta, asi ju seklo. na druhy den isla k lekarovi a on jej to neuznal, ze ma neplatene volno. bohuzial nemoze mu dat vypoved, lebo ma rodinu a pracu nemohla dlho zohnat. uz ste nieco take zazili? kam to speje!

vianočka

myslim, že upratat pred vianocami treba, ale co ma prekvapuje je skutocnost, ze niektori ludia si zacinaju tesne pred sviatkami robit v bytoch take zasadne upravy ako su vymeny okien, parkiet, prerabanie kupelne a pod. rachotu je v celom cinziaku a oni sami si len vyrabaju stresove situacie. nechapem, preco si ludia z vianoc urobili nejaky zasadny datum, ku ktoremu musi byt v zivote vsetko dokoncene a hlavne totalne.

zuzana12345

ja už fóbiu z nakupovania darčekov nemám.Rozhodila som peniaze nech si kúpia čo sa im páči a čo potrebujú k tomu im dokúpim nejakú maličkosť a som vybavená no a našťastie potraviny u nás nakupuje manžel tak mám čas medzi tým aj upratovať.My to máme podelené

jajka001_

ja sa zajtra chystam na okna, ale treba este aj vytepovat koberce - kedy uz budeme mat parkety v celom byte - a aj matrace...aj kniznicove policky riadne poutierat. co som najviac neznasala na upratovani doma boli u mamine sklenene vitriny so sadami poharov a saliek
esteze ja take cosi nemam :))
a chvalabohu ze uz nemame zaclony :))) aj ked po oprani nadherne vonala cela izba
vianocne upratovanie je v pohode viac ma desia tie nakupy a masy ludi v nakupnych centrach