akodlho trvaju neziaduce ucinky tabletky po?

monarch

Uz mesiac ak tyzden beriem paretin ale mam vela neziaducich ucinok,vie mi prosim vas niekto poradit nieake tabletky na tie neziaduce ucinky

Mimi2345

Chcela by som sa opytat ci je mozne ze mi je zle cely mesiac po tabletke? Tak na striedacku jeden den nic a dalsi mi je na zvracanie a tak dokola uz vyse 3tyzdne. Dakujem

Mimi2345

Chcela by som sa opytat ci je mozne ze mi je zle cely mesiac po tabletke? Tak na striedacku jeden den nic a dalsi mi je na zvracanie a tak dokola uz vyse 3tyzdne. Dakujem

Mimi2345

Chcela by som sa opytat ci je mozne ze mi je zle cely mesiac po tabletke? Tak na striedacku jeden den nic a dalsi mi je na zvracanie a tak dokola uz vyse 3tyzdne. Dakujem

veronika725

potrebovala by som poradiť...použila som tabletku po ... je možné aby som mala pocity na zvracanie aj po 3 týždňoch od užitia?

ellyy

ja som tiez brala tabletku po...mali sme sex den po kramoch a praskol na, mali sme zrejme nekvalitne kondomy take tie love durex..co 4 boli v balicku a jeden nam ostal este, neviem preco som mala tusak ze praskne, nastastie sa neurobil a bolo to uz na konci, nemala som ziadne vedlajsie ucinky po tabletke len o 6 dni som dostala znovu menstruaciu, takze uzas...ale citala som ze ked do tyzdna po uziti tabletky prijde menstruacia tak to je normalne

rapotacka

tak neviem, no taktiez som si musela vziat tabletku po, ale co to robi so mnou. tak to len ziiram..fu je tomu tyzden no...v prieb3ehu toho tyzdna som mala neskutocne ptnutie v brusku, az bolo tvrde, bolelo ma neskutocne, tocila sa mi hlava, teda bola to skor taka neopisatelna bolest, a co...po dvanastich dnoch od poslednej menstruacie som dostala dalsiu, velmi mam z toho strach ze ci je to vlastne nornalne, ze mam telo akoby hore nohami,,,fu este urobim test pre istotu, a trosku ma to upokoji. Inac neviete kedy by som si mohla urobit test,..ci aj teraz ked mam menzes, ci to odlozit na neskor? dakujem

lyduska

ahojte je tu niekto taky komu po zobrati tabletky po meskali dniky viac ako tyzden pritom test bol dvakrat negativny? dakujem za odpoved

jankaaaa :))

nam sa s priatelom stala nehoda na dovolenke, po tabletke PO som nemala takmer ziadne neziaduce ucinky, okrem toho, ze toho dna sa mi tocila hlava...ale menstruacia prisla v normalny cas, ani dalsi cyklus mi to nerozhadzalo :)))