VELKY VEKOVY ROZDIEL

panča

takychto vztahov pribuda..a zrejme nielen v holywoode.len som tiez nepochopila, preco ta to trapi, ked im to klape

riki

RNG suhlasim s tebou. Ja sa len bojim, aby to nedopadlo tak, ze v takomto stave bez riesenia budu pokracovat dalej a ked budu chciet mat dieta, bude uz pre nu neskoro.On tvrdi, ze sa da zit aj bez dietata, ved sam je este velmi mlady, ale co o desat rokov?Bojim sa, aby si nenasiel mladsiu partnerku. Teraz ten vekovy rozdiel sice vidiet,ale nie az tak, no o 10 rokov bude viditelny a su ludia, ktori si pred usta servitku nedavaju.Ked bude mat ona 60,on bude mat 44...Ale je to ozaj ich vec, kazdy ma svoj rozum.Ja by som do takeho vztahu nikdy nesla a pokial ano,tak by som sa snazila mat cim skor dieta,lebo zivot bez dietata je dost prazdny,ale to je moj nazor, nemusi byt spravny.

RNG

Ja som poznal plno pripadov, kde chlap bol starsi 15 az 20 rokov, ako zena a mali dobre manzelstva.
Opak, kde je zena starsie prakticky velmi malo, takze neviem.
Co sa tyka ciste sexualnej stranky, urcity cas by to mohlo pracovat, lebo okolo 35 su zeny najaktivnejsie a muzi okolo 20.
Neskor ale muzi si obvykle zachovavaju aktivitu ovela dlhsie ako zeny .
Co sa tyka socialneho postavenia a ekonomie, starsi muzi maju casto mladsie partnerky, ktore si ich beru ako ochranu a zabezpeku.
Nuz ale v dnesnom svete rovnopravnosti je tento nahlad "zastaraly" udajne.

riki

Neverim, ze su uplne stastni. Ja ked niekoho milujem, tak s nim chcem byt stale a nie sa schovavat. Jemu robia rodicia stale problemy, vikendy musi byt doma, kedze nema svoj vlastny byt. Ona je zase vo veku, ked je najvyssi cas mat dieta. JAJKA, PRAVE PRETO, ZE NIKDY NEVIES AKO CO DOPADNE ,MA ZAUJIMALO, CI TU NIE JE NIEKTO TAKY, KOMU TAKYTO VZTAH VYDRZAL.

riki

Zaujimam a prajem im, aby im to klapalo co najdlhsie. Je to dost velky vekovy rozdiel, ono teraz je vsetko fajn,ale co o par rokov? Bojim sa, aby nebola nestastna.Su spolu sice styri roky, ale neziju spolu, stretavaju sa, no rodiny su proti tomuto vztahu, hlavne jeho.