medzizubná kefka

Maros75

www.dentall.sk
Treba si uvedomit pri cisteni takou kefkou,ze je to ako stkanie kluca do zamky......musis ist tak,ako mas medzeru medzi zubmi .
Ak ti to nejde,tak skus takuto www.dentall.sk
Dostat to aj v DM.

NataliaD

Lenulik6 či jak sa to píše :)
Je to úplne normálne že ti to nejde,ked mne prvý krát dala moja hygienička medzizubky ohýnala som to a tiekla mi z dasien strašna krv lebo som si tie kefky len odierala o ďasná a veľké ... s toho :)
Musíš kefku natočiť uplne k dasnu a nech je vrch kefky natočený do hora ked to držíš a pekne drotik do dola šikmo do zubu,asi nepochopiš ale je to tak.

lenulik6

Tak mna dnes ucila dentalna hygienicka pouzivat medzizubnu kefku. Islo jej to na mojich zuboch bez problemov. Na viacerych miestach. Dala mi tu kefku domov. Teraz to vsak skusam sama a vobec mi to nejde. Nemozem sa s tou kefkou dostat medzi zuby, strasne sa mi ohyba, ten drotik je nejaky slabucky .... nechapem ze jej to islo tak pekne a mne nie .... :/ Tak neviem co spravim. Ci to chce len cvik alebo co.

seaboard

ludia mne zubarka tvrdi, ze medzizubna kefka ma vydrzat mesiac, poslednu dobu sa mi to dari ale musim davat pozor aby sa priliz neohla, niekde vyssie som videl, ze je lepsia ako zubna nit, nejako by som nesuhlasi, pretoze nit je urcena na nieco ine ako medzizubna kefka ;-)

mirka 23

Susibrusi, keď máš len balenie z drogérky, tak týždeň je až až. Ja tiež zatial používam len tie z DM, ale tiež sa chystám kúpiť curraprox, tie vydržia dlhšie. Mne tie z DM vydržia tak na 2-3krát.

Lucinka33

Ja mam tiez Curaprox, ta najmensia velkost. A pouzivam ich, dokial sa neohne ten drotik alebo neopotrebuju stetinky. Tazko povedat ako dlho, zavisi od zaobchadzania :)

paloBB

Ahoj ja mením každé 3-4dni. Používam 2xdenne 0,7 Curaprox, z lekárne po 36,- za kus.
Je to lepší vynález ako z.niť, omnoho

susibrusi

mirka23 zatiaľ som vyskúšala iba to balenie z drogérky, ale chystám sa zadovážiť si curaproxky:) a aké používaš ty?