Moja dcera sa nacisto zblaznila! co teraz?

Príspevok v téme: Moja dcera sa nacisto zblaznila! co teraz?
marta t.

dobry vecer prajem mam 16rocnu dceru a uz neviem co si mam o nej mysliet v poslednom case je ako vymenena...prestala jest vyrazne schudla ked jej dam peniaze aby si kupila v skole nieco tak dokvitne domov s zas s nejakou kozmetikou...nuikdy sa nemalovala nikdy jej nevadila jej postava ani akne,...a teraz kazdy vecer v kupelni aspon hodinu travi, cvici kym nezalahne nacisto znicena, v skole sa z jednotkarky stala 3karka...a navyse minule som jej nechtiac nakukla do mobilu a nasla som jej tam aspon 50SMS ktore si pisala s jednym clovekom..vecsina bola o tom ako sa maju radi a co je este horsie ako sa dohaduju ze odidu spolu prec do zahranicia! a to tesne po jej 18tke cize ona nebude mat ani maturitu!, mozno by mi to ani nevadilo ze niekde odidi lenze ten chlapec ma u nas v meste povest satanistu...
poradte co s nou mam spravit??

Jaaaaa

ach ako clapci dokazu zmenit vase deti.tak kedže mam len 15 tak ja neviem či moja rada bude dobra.skus sa s nou porozpravat to určite povedz jej že čo sa jej stalo že tak schudla a že sa zrazu maluje...no podla mna ako poznam aj z vlastnych skusenosti kedže som slkoro v jej veku asi ti to nepovie ale za pokus nič nedáš...ale možem ta ubezpečit že do 18nacky im to nevydrží...to pochybujem...ja by som sa skor bala že jej niečo spravi...

alena V.

ahoj marta
skus sa s nou porozpravat,cez vikend s nou trav vela casu-zkamaradte sa ,a ked bude ten vztah taky kamaratsky,porozpravaj sa s nu o vsetkom,co ju trapi a podobne.Potom jej pomozes vyriesit problem preco cvici atd.
Ked myslis ze to robi kvoli tomu chlapcovi,tak daj jej radu ked chce mat priatela nech zajde trebars na diskoteku alebo niekde do mesta a ak myslis ze je pre nu ten chlapec nebezpecny povedz jej to.

pipina...

nechtiac nakukla do mobilu??:)) a pritom sa ti podarilo precitat 50smsiek..hmm..:) ja len drzim palce aby z toho vyrastla..ale akurat pozeram, ze je to rok stare..

zuzic

je nestastna....v istom uhle ju aj chapem...som v jej veku a viem ju pochopit...podla mna zacala chudnut aj sa malovat kvoli novej laske...alebo jednuducho jej docvaklo ze ked nebude pekna medzi dnesnou mladezou nezaujme nebude mat kamosov...no zas odtial potial...ze sa znamky zhorisili na to moze byt viac dovodov...ale co by ma najviac trapilo je ten satanista..spoluziacka je v takej bande a nechci vediet co sa stalo zo slusneho dievcata...ale nic jej nezakazuj, na mna by to nezabralo just by som robila opak...musis jej dokazat ze nie si len autorita co zakazuje a prikazuje ale aj co chape...a na psychologicku zabudni, nepojde tam alebo len nasilu a to nema vyznam...z mojho pohladu

Denz

zuzinka-cize najlepsie by bolo keby sa vlastne k nemu prestahovala a bude menej robit problem??
Asi to tak nefunguje.....

marta- zavolaj si jej priatela k vam domov a pekne sa porozpravajte ....
a samozrejme aj s dcerou o ich vztahu a planoch....

zuzinka 200

asi chce schutnut kvoli tomu chlapcovi a len sa mu (aj s pomocou tej kozmetiky) zapacit....taka je skratka puberta...a tym ze jej toho chalana zakazes bude ho len viac chciet...po case pride na to ze s nim robi chybu, nechaj jej cas na premyslenie, krikom sa nic nevyriesi...clovek sa niekedy musi poucit na vlastnych chybach...a s tym zahranicim by som to az tak vazne nebrala, ved ma len 16 a vsetko sa moze zmenit

Denz

marta- puberta je zlozita....
ak si neda dohovorit od teba a neposlucha ta....daj jej zaracha a vezmi jej popripade mobil a internet....
casto to zaberie a dieta si to premysli,ze asi robi chybu.

n,,

skôr by som sa nebála že odíde lebo .. má len 16 a mení sa jej všetko ael skôr aby mala bezpečný sex.. aby neotehotnela takže skús s nou isť na nakupi a tak a ak dostane dobré známky niečo jej šľúb za to.. a napr na tabletky alebo kondom jej dať