histologia

histerka

ludia jednej veci nechapem naco to posielaju na histologiu ked uz dermatovenolog vidi ze to je alebo nieje v poriadku a predsa ked nieje v poriadku tak sa neako prejavi a musi von tak potom naco histologia ?ved ked sa vyberie znamienko alebo nieo tak sa chodi na kontrolu a sleduje sa to miesto kde to bolo ci znova nepigmentuje a tak tak naco histologia ?dakujem

histerka

jaj chapem ...no ja mam ist este tiez na kontrolu tak ich trosku pootravujem nech mi to poriadne vysvetlia :)inak velmi pekne ti dakujem za rady a pootm po sviatkach sa ozvi a aj ja pojdem na kontrolu tak sa popytam a potom pokecame:)

43

tym babam čo to vyberali pri nose tak ich neposielali nikam .tym to jednoducho vybrali a tie neboli ani na koznom,tie isli rovno na tu jednodnovu chirurgiu.a myslim ze im to laserom robili ako mne.

histerka

ne ne praveze naopak dakujem ti.. no ja som sa pytala o tie kamosky co im vyberali z nosa a brady tie podkozne utvary som si myslela ze ich poslali n aonkologiu ..ze ci si sa s nimi rozpravala o histologii...vies ale moja kozna napisala tej plastickej chirurgicke jasne ze ziada o histologicke vysetrenie...a ked sa pri zakroku sestricka opytala davame to na histologiu jej odpoved znela nie netreba...mala som sa asi vtedy ozvat ze si to zelam ale vtedy ma to nenapadlo a teraz nad tym rozmyslam

43

peknu nedelu aj tebe histerka.
je to jedna kamaratka a jeden kamarat.
a nezatazuj si s tym hlavu,lebo to vobec nie je tvoj pripad.mali uplne iny problem ako ty.ja som ti tym chcela len povedat ,že keby si neboli isty ti lekari,ktori to robia, tak by ti to neurobili ale najprv by ta poslali niekam kde to este raz pozru.chcela som ta trochu ukludnit aby si sa tolko nebala a tusim to malo uplne iny dopad .