spirala + ceruzka + puder

bies

Ahoj !
Ja používam maskaru CLINIQUE HIGH IMPACT MASCARA.
Očnú linku nie lebo sa mi to moc nehodi...
A puder mam spolocne s makeupom LOREAL
TRUE MATCH MINERALS....
je super odporucam !!!

ranko

aj ja chcem byt pekny a nenatiram sa zelatinou. mna len sere ze te secky natapetovane si myslia jake su krasne.. ale krasny je swarzkopf vichy a podobne sracky

jaja

ranko vravis ze by sa ti pacili skarede dievcata (hovorim vseobecne nehovorim ze blondska je skareda nenamalovana) ?? to ze sa namaluje neznamena ze msui byt namyslena... vies vsetky dievcata nemaju take stastie aby boli nadherne bez malovatiek ...niesme dokonale...a vsetky chceme byt pekne

ranko

kup si este dalsich 5 pudrov a 10 masticiek .. a nezabudni si 7 kg cementu dat na ksicht.. nech si poradna jebacka... a potom nezabudni byt namyslena

jaja

Ja mám maskaru CLINIQUE HIGH IMPACT je draha ale je super.
Ceruzku na oči nepoužívam lebo sa mi to nehodí.
A púder CLINIQUE Blended Face Powder
je super ked si nanesiem make-up (MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE...)
tak sa premeni na závoj super matní a prirodzení.....

princesse

spirala - lancome hypnose - je neskutocne draha, ale pouzivam ju len na take specialne prilezistosti, alebo ked chcem fakt ze zaziarit, takze si ju setrim...zatial mi drzi pol roka a je stale ako nova ani zoschnuta nic, no a na bezny den MF masterpice max mam, ceruzku nepouzivam, lebo s ami to velmi nepaci, a puder mam od vichy - dermablend, je to puder biely, ktore nefarbi, ale dlho vydrzi plet bez lesku. pouzivam pod neho tiez dermabend make-up ktory ale kryje uzasne...neviem ci som pomohla... :)

jaja

mno to nebola az taka dobre rada...ta pred tym mno tak spirala bud MF masterpice max ja mam teraz z oriflame Power CURL...mne je dobra ine baby pisali ze im nie...takze aj to je inividualne... alebo citala som tu aj o nowej rimmel glam eyes flirt...ceruzka to nevem ja pouzivam z oriflame zo silikonom ale su aj lepsie a puder...hm to by som aj ja potrebovala