NAMESACNA ?

Príspevok v téme: NAMESACNA ?
jaja

Ahojte, mam sestru ktora hocikedy len tak vstane zo spanku....raz vstala vyzliekla si tricko...prisla mama a pyta sa jej co robi a ona sa zacala prehrabovat v sufliku so skolskymi potrebami a hladala tam teplaky...a potom ze kde mam pulover a ryfle atd atd sa pytala...alebo raz vstala a zobrala perinu odniesla ju do kuchyne a pytala sa mami kde to ma polozit...vsetci na nu nechapavo pozerali... stava sa to casto aj ked len neikedy vstane posadi sa a daco zacne rozpravat... JE TO NORMALNE ci to je nejake psichycke narusenie ? nesledovala som ci bol mesiac v splne :D TAK NEVIEM.. ja sa jej az bojim niekedy

zuzana12345

jajuška môj syn je tiež námesačný.Nemáva to často ale stane sa a to som ho už naháňala po schodišti až pri vchodových dverách som ho zastavila keď som sa ho opýtala kam ide povedal že tam a odpochodoval späť do postele.Odvtedy zamykám dvere.Vedela by som ti toho veľa napísať a fakt je to vtedy na smiech a to už je dospelý.Oni si to vôbec neuvedomujú a ráno si nič nepamätajú hoci v tom ich stave normálne komunikujú.Je zaujímavé že vždy sa to stalo tesne po tom ako zaspal.Nikdy nebehal po polnoci,alebo nad ránom.Tiež som to nesledovala či bol spln alebo nie.Či je to normálne na to ti odpovedať neviem na to by vedel odpovedať asi len odborník.Tvoja sestra nie je jediná.Poznám takých prípadov viac.Nemáš sa čoho báť.Možno z toho "vyrastie".Môj syn to už dlhšie nespravil tak si myslím že už "vyrástol"