Sex s moslimom

ajajja

Moja kamarátka si vzala moslima a žijú v jeho krajine. On pochádza zo slušnej, vzdelanej rodiny, je lekár. Ale ten prístup k nej ako žene je proste klasický " moslimský ". Keď s ňou začínal bolo len samé ťuťu-muťu, teraz je odmeraný, správa sa k nej ako k svojmu majetku, musí poslúchať jeho príkazy, on si chodí a žúruje kade-tade, ona nemôže ísť ako u nás s babami na kávu alebo tak ...
Ona sa v podstate nejak extra nesťažuje, ale vidieť, že je iná, je taká tichá, krotká, pokorná, úplne niečo iné ako bývala :( Jednoducho akoby si zvykla :(
Deti nemajú, on nemôže mať deti a ona je tomu veľmi rada, lebo že deti by s ním nechcela a nevie si predstaviť ako by to potom vyzeralo.
Inak, mne úplne stačia dovolenky v takýchto krajinách, aby človek zistil aké h ... á sú tam pre nich ženy. Veď to vidieť už na ulicach, keď sa dostanete medzi domácich. Neraz po nich hučia ako psy, ženy chodia pár krokov za mužmi so sklopenou hlavou ... Moslima by som teda nebrala ani náhodou.

mimikmi

ja mam 22 a zijem s jednym 22 rocnym naadhernym moslimom , ktory vyrastol v europe.mozem uprimne povedat ze som s nim nemala ziadny problem odkedy sa pozname, kedze som velmi racionalna, silna a strikna. hovoril mi ale o svojom bratovi ktory si vzal za zenu krestanku ktora konvertovala kvoli nemu a mozem povedat ze ako hovori, tak to bohuzial neklape.on sa chysta na mesiac do svojej krajiny a ja zase studovat vonku a a preto sme sa rozhodli oddelit sa od seba a kazdy si zariadit svoj zivot.vela sa o tychto kulturnych rozdieloch rozpravame a on sa nikdy netvaril ako milujuci muz, ktory mi slubuje v zivote vsetko. prave naopak., zvdy sme mali jasno v tom, co sa deje a co s adiat budfe a co sa stat moze kvoli tomu, ze nie sme na jednej vlne povodu no . napriek tomu, ze so mnou ma v europe krasny vztah, asi by som nevedela dat ruku do onha za to, co sa stane , ked pride domov..nabozenstvo je svina a o to horsie, ze islam je viac nez len nabozenstvo.je to ideologia.nabuduce si asi najdem euopskeho chlapca, aj ked tento pre mna za dva roky urobil viac, nnez vsetci europski byvali dokopy :)myslim, ze budem mam krasne spomienky..

hmmmm

ano s tym suhlasim, netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca a najma nemat predsudky. Kde je zarucene, ze vsetci Slovaci su ti najlepsi a najdokonalejsi? Nikde, sklamat sa clovek moze ci to bude Arab alebo Europan. Takze tiez nemam rada taketo odsudzovanie len na zaklade nejakych predsudkov, lebo jedna znama povedala...Toto vazne nemusim, dolezite je, co je ukryte vo vnutri toho cloveka a nie jeho napr. vyzor. Ja osobne nemam nic proti miesaniu kultur, ak sa maju dvaja ludia radi, tak to je podstatne a nie to, co povedia ini ludia.

peter28

Moja sestra je desat rokov vydata za moslima. Odisli zit zo SR do Nemecka, maju tri krasne deti, penazi na rozdavanie (letecky kazdy mesiac chodia do SR navstivit rodinu), lubia sa a su stastni. Sestra isty cas zila s manzelom aj v ich krajine, ked som videl tie fotky, ake je tam vsetko uzasne, nadherne domy, proste krasa... Ked sa chcela vydavat, otec s tym nesuhlasil, ale teraz vsetci vieme, ze je stastna. Tak prosim nehadzat vsetkych do jedneho vreca.

hmmmm

nie je moslim ako moslim. Treba brat do uvahy aj to, ze z ktorej krajiny pochadza. Niektori su liberalnejsi, druhi zase ti \"pravi\". Takze reci, ruky od neho prec, zachran sa pokial mozes, by som moc do uvahy nebrala. Treba toho cloveka spoznat blizsie, spoznat i jeho mentalitu ci vierovyznanie (teraz netvrdim, ze sa z teba ma stat moslimka, ci co). Ale trosku do toho nazriet nezaskodi, aby si vedela, o com to cele je. No a co sa sexu tyka, tak nevidim rozdiel krestan, evanjelik ci moslim. Ale ako tvrdim, nie je moslim ako moslim, ci katolik ako katolik:) A suhlasim s tvrdenim Lindi, ze nie kazdy vztah s cudzincom musi skoncit zle. Poznam ich niekolko a su to dlhorocne stastne pary.

linda b

ja nie som velky zastanca vztahov s moslimami,tiez by som mala respekt,ale nehadzala by som ich hned do jedneho vreca!a nevidim dovod,preco by vseobecne vztahy s cudzincami mali koncit zle?!som vydata za americana a vsetko je super,americky muzi mi pridu vacsi pohodaci a rozhodne starostlivejsi a citlivejsi.sestra zije so spanielom uz 10r:)) kazdy jeden pripad je iny...aj s moslimami..ja som pocas studia mediciny mala spoluziaka z iranu,zije stale v prahe a jeho sucasna manzelka sa zda byt velmi stastna-ceska.

3345

vy si to stale neuvedomujete ake su oni zvierata
moja komoska sa z jednym zaplietla ,bola to velaka laska a sladke recicky a ked otehotnela,lebo on si nevedel davat pozor a krotit sa vysvitlo ze ma zenu 2 deti a jeho zena je dokonca jeho sesternica
....ved to uz zo je toto za hnuus

princesslucy

Kocky,
bola som na Malte mesiac,dali ma do moslimskej rodiny,otec z turecka a matka z tuniska.Mali tam syna 25 rocneho s fajnym telom,a ano hadzal po mne ockom kedy len mohol co by bolo OK kebyze tam nema SNUBENICU-20rocnu milu super kocku z Irska.Ona sa kvoli nemu prestahovala na Maltu,zila s jeho rodicmi,robila ako casnicka(pricom doma by sa venovala vysnivanej praci-veterinarstvu)Ona je do neho tak zamilovana ze by za neho zomrela a on ju za tu lasku bije!!!!aj pred jeho najlepsim kamaratom,pred jeho mamou ju uz aj kopal.Ked som tam mala tak mala krasny tmavomodry monokel,o ktorom mi povedala ze sa jej to stalo v robote.Mala aj ine modriny a ze "lahko sa zrani".....no isto.Musela mu davat peniaze na drogy lebo kebyze mu ich neda tak ju zmlati.Hadali sa kazdy den,pocas ich vztahu schudla 25kg,z nervou po hadkach s nim zvracia a jej rodicia o tom netusia.Ked mlady pan niekde ide tak sa musi cela rodina okolo neho tocit,chlap=kral!!! On na tu kocku nadaval predomnou,mne dal kvety,chcel ma par krat pobozkat,to dievca bolo kazdodenne ponizovane a najlepsie by bolo kebyze nema ani nazor a kebyze len zaraba ,upratuje a vari.......Myslela som si ze zmiesane vztahy nemozu byt problem,ale ako som videla tak by som ani do moslimskej krajiny nevkrocila.Kocky ked sa mate radi tak tie krajiny obchadzajte ako ja .Nehovorim ze kazdi z tych chlapov je taki,ale ja som zazila typicky priklad moslima,tak vas len varujem.
Majte sa pekne,usudte same co je pre vas najlepsie :))))))