Gelové nechty, v Trenčíne

Príspevok v téme: Gelové nechty, v Trenčíne
miška

Ahoj, chcela by som poradiť, či nepoznáte niekoho v Trenčíne kto robí gelové nechty ( príp. či tu niekto osobne nerobí). Ale len seriózne nemám záujem o slečnu, ktorá ma kurz 2 mesiace...v dnešnej dobe nei je probelém si kurz zaplatiť ale potom tá robota "stojí za to"...takže len niečo s čím máte ossobne dobré skúsenosti za dobrú cenu...ďakujem

lenuska13713

Čaute babenky potrebujem radu. Robim gelove nechty a neviem prist na to prečo sa mi ten gel odlepuje. Je to gel od enii nails. Prosim o radu čo robim zle ked odpadava. Ďakujem

nikuska8888

cauko babenky ja tiez robim gelove nechtiky uz nejaky ten rok a su vsetky so mnou spokojne robim kvalitne ,pekne a za vybornu cenu ak mate zaujem tak ma najdete na berenike584@azet.sk pracujem v poprade

meduska

jasné-že odporúčam Evku-ale po materskej som opäť u kamaratky Aďky- tá sidli v Keramoprojekte- k nej chodim už 5 rokov

La Stalla

Ahojte dievčatá chcem sa poďakovať mojim zákazníčkam ktoré ma tu spomínajú a sú spokojné s mojou prácou gelových nechtov.Teším sa na Vás pri ďalšej návšteve v salóne Beauty La Stella v Južanke.Martina

nelina

ahojte,
prosim o radu,v novembri si otvaram nechtove studio,neviem kde by som mohla zohnat prevadzkovy poriadok.Na hygiene mi dali tlacivo,co ma obsahovat,ale priznam sa,radsej by som si zaplatila uz za hotovy a prisposobila by som si ho na svoje podmienky.dik za vase rady.

allexx

Ahojte babenky aj ja som jedna z Vás ktorá nosí gelové nechtíky.Tiež som spokojná s Martinou v Južanke,len tolko som chcela a môžem vrelo odporúčať.

tinka_studio

Ahojte ,ja mam kurz od roku 2004 ,zatial som robila iba doma ,ale teraz som sa odhodlala a otvaram svoj malinky salonik v Trencine cast Kubra .Nieje to sice v centre ,ale na zaciatok dufam ,ze to nebude vadit .Ak by mal niekto zaujem viac info cez mail .Pekny den :o))

micuš

Čaute babenky dnes je toho na výber strašne veľa je vela otvorených salónov ale nie všade robia dobré a kvalitné nechty ja osobne som spokojná s Evou Guzlejkou a v Južke s Martinou.

krovka9

ahojte,
chcela by som Vam dat do pozornosti otvorenie noveho salonu manikury/ nechtoveho dizajnu.
Som vyskolena nechtova dizajnerka, nechty robim od januara tohto roku,stale navstevujem rozne skolenia v snahe neustale sa zdokonalovat.
Od septembra otvaram svoju prevadzku v priestoroch salonu krasy Armani na Palackeho ulici /nad Retro restauraciou/
Dovtedy robim nechtiky zatial doma. Pokial by mal niekto zaujem, nech sa paci, kludne ma kontaktujte mailom alebo telefonicky - robim aj Akryl a UV gel.
Blizsie informacie, pripadne fotky mojich prac zaslem mailom.
Taktiez mam velmi vyhodne ceny v podobe uvitacie akcie a vernostneho programu.
Blizsie info na simona.hornickova@centrum.sk

buudy

ahojte baby,
jednoznacne na hasicskej,vola sa Lenka Bučkova a budete max spokojne aj tie najnarocnejsie...cena aasi ako vsade...
ja knej chodim uz dlho...