Vianočné šialenstvo

Príspevok v téme: Vianočné šialenstvo
6irim

Prosím o pomoc. nedávno som čítala, že posd stromček by sa nemali dávať darčeky tipu= ponožky, papuče, oblečenie a nedajbože slipy.
Prosím o pomoc pri výbere darčeka pre môjho partnera. Čo by chlapov potešilo a mala by to byť nejaká blbosť?
Pri otázke čo by sa mu páčilo, mi odpovie že pohoda. No a ja by som chcela môjho 42 ročného priateľa potešiť a prekvapiť.

zuzana12345

ja stým mám problém každé vianoce.Mám dvoch syna aj manžela.Skús niečo zo striebra nejaký náramok,prsteň alebo retiazku,ak fajčí tak nejaký pekný zapalovač,alebo nejakú kozmetiku,prípadne dobrú knihu

darceeek

Tak toto "trapi" aj mna. Neviem, co kupit mojmu priatelovi. Sme spolu dva mesiace, takze mi to robi problemy trafit sa do jeho vkusu atd (akurat viem na 100% to, ze zboznuje rybacku a zaujima ho polovnictvo, ale taketo vecicky odo mna stoja strasne daleko :-/) Rozmyslala som nad niecim ako ploskacka (a do toho vygravirovat nieco), ale to ma brasko odfajcil, zevraj tym podporujem alkoholizmus :-P. Tak som nasla taku ozdobenu dyku v darcekovom, mne sa celkom paci, ale tak neviem, ci by sa aj jemu. Proste chcem nieco, co mu odo mna zostane navzdy.
Nieco ako toto, myslite ze je to dobry napad? Bo tak si ju zajtra kupim :). Prosiiiim, napiste, co si myslite...veeelmi mi pomozete!!
img1.odklepnuto.cz

Inak, ja si nemyslim, ze ponozky na vianoce su zly napad, pokial kupit nejake originalne :-P. Ja som mu kupila na zimu take polovnicke ponozky s diviacikmi :D, su total paradne, vsak aj cena bola paradna :-/..Co za taketo koniny nevypytaju inac!!
Prosim, prosim, dajte vediet, co si myslite, dakujeeem, moc moc.

ajja

Na vyrocie je mily darcek v peknej krabicke tolko napr. lentiliek, kolko dni ste spolu. Alebo tolko krat napisane lubim ta /to pri 2 rokoch moze byt poriadna makacka :o)/

malickasom

predplatne playboya :-D alebo PC revue
alebo nejaky koncert, knihu, vylet
model auticka- chlapi sa radi pohraju
nejaku spolocensku hru, nieco na sportovanie- squashove rakety
nieco k tomu PC ak potrebuje...
salik, rukavice, tricko,kosela, kravata puzzle s vasou fotkou
terc so sipkami, nejaku masaznu hovadinku, ohybny stativ pod fotak,
aked mu nic netreba kup si sexy pradlo a potes ho inak :-P

wowo1

ja som tomu svojmu kupila lyzovacku na donovaloch na 3 dni, ja keby ste nelyzovali je to dobre ist niekam napr thermale alebo co

reee

ja neviem co mate s tymi euro penazenkami,je to sprostost,obycajny marketingovy tah.myslite,ze sa clovek strati,ked bude platit inou menou?ja beriem radsej tie ponozky