Čo všetko robíte pre svoje zdravie, ako sa o seba staráte ?

tana1

aj ja pijem len čistu vodu, ale to preto, že mi tie sladké nechutia a ani mineralky, snažim sa cvicit aspon raz dva x do týždna, ale nedokažem si odoprieť vyprazane jedla....:)a teraz ked som zistila, že som tehotna, tak som začala viac papat ovocia a prestala pit kavu... a tiež aj ten alkohol...skratka klasika..asi ako každy

ria9

som vegetarianka,nejem sladkosti ani nic vyprazane,nefajcim,nepijem alkohol iba vodu a asi liter zeleneho caju denne,snazim sa cvicit co najviac a spat aspon 7 hodin,jem vela ovocia a zeleniny,snazim sa nestresovat(to sa mi nedari:))

barbinka

jaja ty tuším každú chvíľu zakladáš novú tému.
no a k téme, pijem len čistú vodu, sem tam čajík bez cukru. spávam 6-8 hodín denne, alkohol pijem dvakrát do roka, snažím sa zdravo stravovať a k tomu obliekaniu. nenosím tielka, lebo sa stále vyhŕňajú, ale body, aby ma náhodou niekde nepodfúklo.

petulika

hmm..no ja tiež sa snažím piť len čistú vodu,minerálky a čaj..ale tak niekedy-hlavne cez víkendy-sa to nedá..sem tam padne najeká ta cola alebo vinko.
papam aj nejaké tie viatamíny,ale nie každý deň.
snažím sa chodiť spať pred polnocou.
ked je vonku taketo skaredé počasie, nosím už tielka, nikdy nevieš, kedy sa ti to odplatí na zdraví. nechcem mať problémy s močovými cestami-mám také kamarátky a ďakujem,neprosím!