omamne latky a poistovna

aaaa

prečo si vlastne volal RZP??? bolo ti zle??? ja si myslím, že by si mal napísať do pojisťovne pravdu.......:-))pekný deň......

ten

najde sa este nejaka rada ci nazor? zajtra to potrebujem poslat tak aby som sa neunahlil v rozhodovani co tam napisat.

ten

Tak dakujem za info, este ozrejmim situaciu blizsie... Takze samotny vyjazd bol len v okruhu 1-2km (aj ked si myslim ze vzdialenost nehra rolu), co sa tyka tych navykovych latok, tak tam som sa priznal a zapisali si to aj ked ine dokazy nie su, len priznanie (ziadny odber krvy), nasledne osetrenie a prepustenie (ziadna hospitalizacia). Ide o to ze mi prisiel dotaznik z poistovne a mam opisat situaciu ... Otazka znie, ci klamat alebo pravdu. Zrejme sa tomu vyhnut neda ale ak by sa nejak dalo bude rad. Dakujem

jaja

fuuuh tak to je dost...tych 100 korun to malo byt len za prevoz sanitkou...ak ju chcete pouzit ako taxik...to som netusila ze taky vyjazd stoji 10 000

aaaa

jeden výjazd RZP...stojí 10.000Sk
neužívajte omamné látky.....čo na tom vidíte??? treba si uvedomiť, že ak niekto privolá RZP....kvôli drogám....alebo omamným látkam....ktoré človek nemusí brať...teda je to zbytočné......, tak niekomu by pracovníci RZP...zachránili život...niekomu takému, ktorý o svoj život stojí...a nedopuje sa akýmsi svinstvom......

jaja

viem ze samostatne sa plati za odvoz sanitkou 100 sk v KE neviem mozno je to inak v ostatnych mestach...a za osetrenie to netusim