holite sa tam dole

mám.19.r.

MYSLÍM TÍM TO ŽE KEĎ S NIEKYM CHODÍM , TAK SA HOLÍM NA TÍCH MIESTACH ČASTEJŠIE , TO-JEST KAŽDY 2-3 DEŇ A JE TO OK
SAMOZREJME CEZ LETO SA POD PAZUCHAMI HOLÍM AJ KED NEMÁM PRIATEĽA.
VIEM LEN TO , ČIM VIAC SA BUDEŠ HOLIŤ,TÍM CHLPKY BUDU TVRDŠIE,TMAVŠIE A TO BUDE ZLE...preto ja sa len vtedy holíim kedy treba..

technécium

na ozrejmenie, pod pazuchami sa neholím, len si to strihám trojkou, cicinu si neholím a ani neplánujem je to choré, dva krát za deň sa sprchovať-to je len pre buzerantov a citlivky a na tvári sa tiež neholím, len si to prebehnem strojčekom taký 1 mm a vôbec nemám podráždenú pokožku, jebáky ako buzíci a pod
na druhej strane by ma fakt zaujímalo koľko báb by asi zaujal napr. pri mori nejaký vyholený, všade, metroš
a ako povedal heinz dosť tu bolo otepľovania, tak sa uvedomte aj s tou vodou- všetci len šetria vodu, životné prostredie, ale ak príde na vec- neviem, neviem

pichiačka

pre 19r. mne peny nič neznesú. používam le žiletky. Ale keď máš priateľa, ako vieš kedy sa budete milovať ? Ja to neviem. Niekedy mi zavolá do práce či sa stretneme. A sme v aute a je to fajn. Ale nikdy neviem, kedy sa stretneme. a každý deň sa holiť nemôžem. tak ako to mám praktizovať. Lebo ráno sa oholím a večer pichám.

mám.19.r.

A ešte podotknem na holenie používam depilačné krémy :
veet ,opilca , aj tesco hair removal cream

Všetky sú dobre,a vydrží to aj týždeň-mimochodom všetky mam vyskúšané sú OK

mám.19.r.

Napríklad Ja teraz s nikým nechodím , a pravdu povediac sa neholím a to tým myslím : nohy,ruky,TAM dole a pod pazuchami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale keď mám priateľa , a viem že napríklad túto NOC bude vzrúšo/sex :-D jasne že sa holím & to tým myslím TAM DOLE-(taký pásik )& pod pazuchami .....
nohy a ruky mam svetle/jemne chĺpky tak to neholím.............
ČO SI MYSLÍTE , JE TO SPRÁVNE/DOBRE AKO TO JA ROBIM? alebo AJ INÝ TO PRAKTIZUJÚ?
PRIZNAJTE SA !!!!

poiu

skusil si oholit tam dole ci pod pazuchami?:PP... inaak to je normale ak si to robil prvy krat:D nato si zviknes anic nebude svrbet...

heinz-klátil

to je kazdeho vec ci si to tam oholi alebo nie
ale pod pazuchami ako povedal
,,:-),, tento xicht
tak to uz je jak buzik ved su aj deodoranty ci jak sa to vola ja to pouzivam a nesmrdim a nemusim sa holit pod pazuchami jak buzna
ved na svete je tolko teplnych ze je globalne oteplovanie a VY k tomu este prispievate :D rofl

vcera som tu skusil a svrbý to jak sviň
takze uz nikdy viac
teraz si to musim odtrpet :)