holite sa tam dole

technécium

keď sa muž dole holí, má veľa kamošiek, obľubuje tenisky je to buzerant, nič proti nim nemám, ale sú to skrátka buzeranti buzerantský

technécium

iste ak sa mu to, jej páči prečo nie, ale ja by som sa každý deň neholil, lebo mi to príde choré-strata času-hygienické, nemám chĺpky v puse a tak, však to sú úplne irelevantné pripomienky, to je ako keby niekto kto má vyoperované slepé črevo tvrdil, že je to lepšie, zdravšie a bezpečnejšie lebo nedostane infekciu a tak ako ten čo ho má-choré myslím

akiša

a nechapem co vi mate s tym ze ked sa muz holy dolu do hladka ze nie je normalny!dnes je to bezna vec...a je to krajsie aspon podla mna

bejbe22

vies technecium, tu kazdy vie ze hygienickejsie je neholit sa lebo tým ze sa neholis zabranis roznym infekciam, chodime ku gynekologicke, je to vsak kazdeho osobna vec ci sa holi alebo nie, napr. ked chodim s novým priatelom byvam neoholena a ked mi povie ze by som sa mohla vyholit lbo ho to viac vzrusuje alebo sex je intenzivnejsi - skusenost- tak preco nie, ale nevadi ani dzungla

machulka006

ach, toto je inak strašná téma... :( dokedy sa bude toto riešiť, to som zvedavá...
ja osobne sa holím, ale priateľ by bol radšej keby som sa aj nie...ale je mi to príjemnejšie sa oholiť, i keď zas to nepreháňam, každý deň nezápasím so žiletkou, by ma asi šlak trafil...čo sa týka holenia o chlapov, mne to príde také divné keď tam chlap nemá ani chlp... len takú detsky hladkú pokožku...ja mám radšej zarastené, samozrejme, keď si to pristrihne, nemám nič proti, ale úplne do hladka...to nie...

technécium

naučiť správne holiť, to nie je o holení, ale o tom, že pokožka je podráždená, a každý deň sa holiť tam dole nepochopím