nestastna laska

Príspevok v téme: nestastna laska
janka1256

Ahojte,
mam problem, rozisla som sa s chalanom, vo februari to bude rok, za cely ten cas sme sa motali aj spolu, aj nie, aj sme spolu spavali aj sa tvarili ako kamarati. Asi pred dvomi mesiacmi si nasiel babu, to dievca je nepocujuce, ma vazne zdravotne problemy, je od neho o devat rokov mladsia, studuje daleko od neho, boli spolu dva tyzdne a potom sa rozisli kvoli rozdielnym pohladom na to co kazdy z nich chce. Zostali kamarati no a teraz sa znovu dali kopy. Dost ma to ranilo, pretoze sa ho snazim ziskat spat, myslite,ze bude s takou babou? s takou co mu neda to co chce on? s ktorou sa ani nepoznal a stale sa hadali?

janka2156

no a potom je mozno, ze ho tym stratim uplne. verila som, ze ked budem kamoska mozno sa mi ho podari znovu si ziskat.velmi ho lubim, spravila by som pre neho cokolvek. keby som videla, ze je stastny a nic mu nechyba tak ho necham tak a nestariem sa mu do zivota, ale vidim ze nie je ale so mnou o tom hovorit nechce

kikulka

deti si môžu adoptovať, to nie je až taká neprokonateľná prekážka....ja by som mu to povedala,ak ho ľúbiš,tak nečakaj,lebo bude neskoro

janka2156

ona ma 22, on ma 31 no a ja 27. Ide o to, ze kvoli chorobe nikdy nebude mat deti a viem, ze on po nich velmi tuzi. Dost sa hadaju, nie je zamilovany ani stastny, preto mi nie je jasne preco je s nou

kikulka

janka,neviem koľko máte rokov,ale ja by som dala určite na úprimnosť a to,že je chorá ich nemusí odcudziť,ale naopak zblížiť,aj mňa to s mojím priateľom veľmi zblížilo,lebo ja som bola jeden čas tiež dosť vážne chorá,ale my sme spolu viac ako 5 rokov

SHAKTI

janka nazyvaj veci pravym menom, tu sa vobec nejedna o lasku, ty ho chces vlastnit, tu hra rolu tvoje ego a nie srdce. Laska je o niecom inom, ak niekoho milujes, naozaj milujes a nechces ho vlastnit vtedy budes stastna ked bude stastny on a toto stastie mu doprajes a nebudes mu v nom branit. Clovek ani muz nie je vec, ktoru mozte vlastnit, mat, drzat, myslim, ze nie je nesvojpravny a vie sa sam rozhodnut, koho bude milovat a s kym bude..
janka bez urazky ale hnusi sa mi tvoje uvazovanie. Okrem toho, to ze je to dievca nepocujuce neznamena ze ma vazne zdravotne problemi, prave taka zena mu moze dat to co ty mu nikdy nedas..

janka2156

myslis, ze je lepsie stavit na uprimnost ako na kamaratstvo a verit ze ho tym ziskam? pochybujem, ze s nou bude, oni chcu kazdy nieco ine a su tam este aj jej vazne zdravotne problemy

kikulka

ako hovorím nevie,čo chce...ale v tvojom prípade by som stavila na úprimnosť, povedala by som mu(alebo napísala,ak nemáš odvahu mu to povedať do očí),ak cíti k tebe to isté,bude nad tým premýšľať,ale čím neskôr to urobíš,tým horšie,môže sa zaľúbiť do tej druhej a to bude pre vás úplný koniec...a ak to nevyjde, aspoň si to nebudeš niekedy vyčítať,
že si nič nepovedala,keď si mohla