Rakovina u psíka

Príspevok v téme: Rakovina u psíka
reeeenuska

ahojte,som strašne nešťastná,náš 9-ročný psík enelko dostal rakovinu,a veterinár povedal,aby sme sa rozhodli,či ho dáme utratiť,alebo budeme pokračovať v liečbe,ktorá nemá takmer žiadnu šancu:(
velmi sa trápi chudáčik je hroozne vychudnutý málo žere,často skučí,nevládze chodiť,má opuchnuté začervenané očká,nedokážem sa dívať na to jeho utrpenie ale nedokážem ho ani dať zabiť:(((som zúfalá:(((

reeeenuska

ahoj vaneska,musím ti povedať že ma to hrozne dojalo s tou tvojou fenkou aj ja som sa rozplakala:(( a naozaj nechcem aby sa enelko takto trápil,ale je to strašné ked si pomyslím,že ho navždy stratím:(( od malička som ho zbožňovala hrali sme sa spolu,chodili von ja ho tak lúbim,ale ked tak velmi trpí tak ja trpím s ním a zajtra ked príde zverolekár pre rozhodnutie tak mu to dovolím aj ked ma to bude mooc bolieť,no aspoň jeho to už bolieť nebude

psickarka-vanesa

ahoj renuska...
presne viem co prezivas...mala som havinka ktoreho som nadovsetko milovala, bola ziva, hrava, jednoducho bola to moja najvernejsia kamaratka...lenze jedneho dna z nicoho nic prestala papat, stale iba lezala ...tak sme isli k lekarovi ktory jej zistil zlyhanie obliciek...vtedy sa mi zrutil cely svet..stala som pred takou istou otazkou ako ty...lenze ja som za ziadnu cenu nedovolila aby ju uspali...aj ked lekar povedal ze nie je sanca na uzdravenie...jedneho dna som bola sama doma a zacala sa strasne mykat...obrala som ju do ruk...strasne som plakala a moje dievcatko mi navzdy odislo...drzala som jej mrtve telicko v rukach a strasne plakala...a som jej vdacna za vsetko co sme spolu prezili...lenze moja aj papala aj sa nam zdalo ze sa to lepsi...ale pozri sa nebude tvojmu psikovi lepsie ked odide do nebicka?kde nude mat pokoj a klud?ziadnu bolest?